Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mondjam el a barátnőmne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátnőmnek a vágyam?

Figyelt kérdés

Mindig mondja, hogy bármire is vágyok, mondjam el, ha neki is jó, kipróbáljuk. Ez eddig így is volt, még nem volt olyan, amit visszautasított volna.


Viszont, a kapcsolat elején mondta, hogy a szájába ne, máshova mehet. Engem meg mindig is érdekelt volna, ha a szájába élvezhetnék és lenyelné, mert korábbi kapcsolataimban ez kimaradt. Vele szeretném kipróbálni.


Hogyan hozzam fel, ha tudom, hogy ez tabu nála, de én vágyok erre? Nyilván azért mondhatta, mert nem szereti.


júl. 22. 17:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
62%
Mond meg neki, hogy vágysz erre, akár viccesen is bedobhatod, hogy ne legyen annyira kellemetlen. Persze forszírozni nem kell, de változhat a barátnőd is. Első körben azt javasold, hogy csak ízlelje meg kicsit, ne egyből akard telelőni a száját és lenyeletni vele.
júl. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
20%

A markodba hokizz és nyalogasd le előtte és mondjad neki hogy bizony ez pedig nagyon finom.

Hátha ezt látva kedvet kap hozzá.

júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha nála ez tabu, akkor az is marad, nem fogod tudni rávenni.

Én is hiába kértem az asszonyt, hogy a változatosság kedvéért néha borotválja le a punciját, de nem hajlandó, pedig az még vissza is nő. Nem és kész.

júl. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!