Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mondjam el a barátnőmne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátnőmnek, hogy mire vágyok?

Figyelt kérdés

Mindig is nehéz volt nekem ezekről a témákról beszélni, pedig lenne néhány dolog, amit ki szeretnék próbálni, de nem tudom, hogy hogyan hozzam fel, és a megfogalmazás is kérdéses, hogy hogyan mondjam el.


Jelenleg is van egy dolog, amit ki szeretnék próbálni, hiába mondta a barátnőm, hogy nyugodtan mondjam el a vágyaimat, ha részéről is jó, akkor kipróbáljuk, de valahogyan mégsem megy kimondani a dolgot.


máj. 4. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Hát pedig ez csak úgy fog menni hogy veszel egy nagy levegőt és elmondod neki hogy mire vágysz. Nincs ebben semmi trükk, akkor kell felhozni amikor a szexualitás a téma (nem rokonlátogatásnál ebéd alatt meg adóbevallás ellenőrzése közben, kivéve ha azt szeretnéd játszani hogy NAV ellenőr vagy és jól elfenekeled mert nem vallott be minden jövedelmet). És egyenesen, köntörfalazás nélkül, valahogy úgy hogy "mit szólnál ahhoz, hogy...?", esetleg "lenne kedved kipróbálni azt, hogy...?".


Egy jól működő kapcsolat alapja a kommunikáció, és nyilván nem megy mindig egyszerűen és nem mindig sikerül jól,de nincs olyan csodaszer, titkos praktika, eltitkolt módszer amivel ki lehet hagyni azt a lépést hogy ELMONDJUK a partnerünknek azt amit közölni szeretnénk vele.

máj. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Ha már ennyire nyitott a témára, akkor ne legyél tutyimutyi! Te attól félsz, hogy elfordul, vagy elhagy, megundorodik emiatt! Ha nagy a vágy, akkor kockáztass és mond, és válald a következményt! Ha meg fontosabb a lány mint a vágy, akkor csipu van!
máj. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Úgy mondjuk valóban nehéz lehet, ha még ide anonim módon se mered leírni, hogy mit szeretnél...
máj. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Jelenleg is van egy dolog, amit ki szeretnék próbálni, hiába mondta a barátnőm, hogy nyugodtan mondjam el a vágyaimat, ha részéről is jó, akkor kipróbáljuk, de valahogyan mégsem megy kimondani a dolgot."

Na, hát ez így elég egyszerű felállás! Egy bensőségesebb, békésebb pillanatban, amikor egymással vagytok, előállsz vele, hogy "drágám, mondtad, hogy nyugodtan mondjam el a vágyaimat, és hát ami azt illeti, most épp jár a fejemben egy-két ötlet, amit majd szívesen kipróbálnék veled, ha részedről is jó".

máj. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Amig nem irod meg, mi az amit szeretnél kiprobálni, nem lehet értelmesen tanácsolni semmit.(Nagyon nem mindegy, hogy a végbelét akarod nyalogatni, vagy szeretnél vele közösen egy kéjgyilkosságot elkövetni?)
máj. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Pedig, ha neki nem, akkor kinek?

Nem lehet, hogy félsz tudat alatt attól, hogy nem fogad el?

máj. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Hussaro Hungaricus ***** válasza:
#6 Persze, hogy attól fél, és nem csak tudat alatt nyilván.
máj. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Írd le itt és aztán meg megmutatod neki.
máj. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez a képlet egyszerű.Ő maga javasolta,mondd el,és vagy ok,vagy nem.Ha pedig olyan vágyad van,ami szakítást is okozhat,inkább ne.Akkor viszont kár is volt neki megemlítened.Ezt csak te tudhatod...
máj. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hónapokig agyaltam rajta én is hogy mikor és milyen formában mondjam el mit szeretnék, többször volt hogy már majdnem elmondtam. Végül már engem is annyira zavart hogy elmondtam neki, hogy szeretnék vele elmenni egy swinger klubba.

Jól fogadta, és azóta már a második alkalmat tervezzük.

Szerencsére neki is tetszett az ötletem és a klub is.

F

máj. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!