Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Arra mit reagálnál, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra mit reagálnál, ha a barátod vagy a férjed azt mondaná, hogy olyan jó puncid van és olyan jól tudsz szopni, hogy kár "elzárni Téged a világ" elől és "bűn" hogy ezt mást nem érezheti?!

Figyelt kérdés
júl. 22. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Megdugattam magam a haverjával előtte aztán mondtam neki hogy a haverja jobb volt nála.
júl. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Hú kihasználnám a lehetőséget, hogy mással is lehetek.
júl. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Páromnak mondtam. Nem érdekelte.
júl. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Attól hogy ezt mondja nem biztos hogy engedné is hogy a kérdező mással dugjon
júl. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk fordítva volt. Én mondtam az exférjemnek, hogy a legjobb éveimben kár lenni baszatlanul éhezni folyamatosan amiért ő nem tud kielégíteni, ezért vagy dughatok másokkal, vagy elválok. Belement, dugtam másokkal is. Aztán elválltam. 😄👍
júl. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

5 ös válaszoló legalább kiélted magad rendesen. Nem volt ebből vitátok?

Nekem volt egy szex kapcsolatom amit tudott is a párom de nem tolerálta. Pedig nekem nagyon bejött így hogy nem csak egy valakivel dugtam. Együtt maradtunk ugyan de benne ez nyomott hagyott. Én meg vágynék rá újra hogy legyen valaki még pluszban. Pedig nagyon jó a párommal. mégis mennék...

júl. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

6

De volt nyilván.

júl. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
volt ilyen. Azt hitte, izgi lesz neki, hogy megosztja a "tehetségemet" másokkal is. Aztán egy idő után rájött, hogy tulajdonképpen megalázó neki, a haverjai rajta röhögnek amikor lenyomják a farkukat a torkomon. És én sem tudtam már felnézni rá, úgyhogy vége lett. Pár haverjával még egy kis ideig összejártunk, de aztán őket is kidobtam.
júl. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!