Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan, hogy egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy férfi jobban kedveli a puncit, mint a popsit?

Figyelt kérdés

Elsősorban azokra lennék kíváncsi, akik már csinálták análisan.

Olyanokat olvasok itt, hogy kb a punci már élvezhetetlen a férfiak számára és csak fenékbe raknák és ott is nyalnák a nőket.

Ezért kérdezem, hogy lehetséges, hogy valaki jobban élvezze a puncit, mint a feneket?



júl. 21. 14:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Nekem punci kell. Meg száj.
júl. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Olvass máshol is, ne csak itt... 👍
júl. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
A férfiak 99,99%-ka olyan.
júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%
Akkor én a 0,01%-ba tartozok. Popsi, anál szex, csak ha a nő külön kéri, igényli. Ha lehet a punci-száj kombóra korlátozzuk az együttléteket. Ott nem kell gumi és a tágítással járó macera.
júl. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

A fenék csak az egzotikus, tiltott gyümölcs volta miatt népszerű, de valójában csak hátránya van.

- Nem olyan végig szorító érzés mint egy punci, csak a záróizomnál van meg az élmény.

- Fel kell készülni rá, spontán próbálkozás esetén nagy az esély, hogy olyasmit találsz bent amit nem szeretnél.

- Síkosítás nélkül nem működik.

- Ha egyszer bedugtad, utána meg kell mosni a farkad ha máshová is szeretnéd újra bedugni.

- Akárhogy is ki van mosva, lesznek kellemetlen szagok.

- Kevés lány tud a seggbekukitól elélvezni, de sok egyáltalán nem élvezi.


A punci érzésre is jobb és praktikusabb is.

A feneket max ritka alkalmankénti változatosságra jó használni - ha a lány is vevő rá.

júl. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
Én több nőt is dugtam már popsiba, nekem a punci sokkal jobban bejött. És egészségesebb is. 🙂
júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Igen, én is jobban szeretem a puncit.
júl. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Netto hulyeseg, joparszor popsiztam mar tobb lannyal is, a punci kozelebe se jon. Neha egy egzotikumnak jo, mert tud brutal szuk lenni, de macerasabb sokkal es nem olyan azert mint egy finom szuk punci.
júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Szeretem popsiba, de azért a punci a legjobb.
júl. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nahát, de jó! Akkor miért olvasom mindenhol, hogy de a feneket szeretik, mert az szűk? Mármint biztos van, aki így szereti, de ellenvéleményt eddig csak itt olvastam jóformán, a kérdésem alatt...
júl. 21. 23:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!