Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szubmisszív férfiak általába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szubmisszív férfiak általában félénkek? Vagy milyenek, fel lehet ismerni ezt rajtuk?

Figyelt kérdés

júl. 18. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem feltétlen. Akár vezetői pozícióban is lehetnek a minden napi életben.
júl. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Én igen: nem/nehezen nyitok6kezdeményezek pl., nehezen mondom ki az igényemet, stb.
júl. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Házon kívül szerintem nem. Ezért a balansz
júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Hát akkor mindenképp felismerhető, ha jelen van a barátnőjük/feleségük.
júl. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkezdesz utalni rá, hogy ledominálsz, akkor egyértelmű lesz. Addig meg szerintem visszafogott hatást keltek
júl. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan helytállok a domináns szerepben is, (switch), de van bennem egy erős szubmisszivitás mélyen leásva. Kimondottan az orvosi szerepjátékok páciens szerepét imádom, ehhez kell egy kiszolgáltatott alávetettség. Ott és akkor. Kívülről egy normális kiállású, inkább magabiztos és alapvetően egy autonóm pasi vagyok, akiről lepattannak a drámák, játszmák stb.
júl. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Teljesen változó.

A szex egy privát dolog. Az élet teljesen más. Sok vezető vagy felelős beosztásban dolgozó az ágyban pont ellenkezőleg viselkedik. A média tele van ezzel, illetve egyszer nekem is volt szerencsém ilyen nőhöz.

A napi élet és a szexuális vágy szerintem elválasztható de biztos egy jelentős rétegnél együtt jár.

júl. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Itt mindenki saját magáról beszél, mintha egyedi esetek relevánsak lennének, miközben a kérdés az volt, hogy "általában".


Nos általában a szexuális vágyaknak, fetisheknek, parafíliáknak semmi köze az illető ember személyiségéhez, külső jegyeihez, vagy bármihez. Ezek alapján semmilyen következtetést nem lehet levonni.


Ha valakinek az erotikus vágyai, irányultsága érdekel, akkor bizony össze kell ismerkedni vele, megnyerni a bizalmát, és finom játékos/tréfás utalásokkal bátoítani, hogy coming-out-oljon. Például ha azt akarod tudni, hogy szubmisszív-e, "véletlenül" olyan helyzetbe kell kerülni, amikor valamiért letérdel eléd, a lábaidhoz ül, kifekszik előtted, stb, és figyelni a finom reakcióit, hogy ebben partner-e, tetszik-e neki a játék, stb. Azon az alapon tovább lehet fokozni a helyzetet, pld a lábaidat "viccből" az ölébe rakod, tréfásan kis parancsokat osztasz neki, stb. Ha erre is vevő, egyre nyilvánvalóbbá teheted a helyzetet, de csak fokozatosan, és úgy, hogy csak ő értse, de külső szemlélők előtt ne érezze kínosnak, hogy neked, csak neked kitárulkozik.


Ha ügyesen játszol, pár órán belül szó szerint a lábaid előtt várja a parancsaidat, és akkor már tudni fogod...

júl. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

#8 ez nagyon jó erotikus sztori de ezeket ismerkedéskor hogy kivitelezed? Ok még mondjuk leejt valamit a nő hogy legugoljon érte a pasi de a láb az ölbe illetve a kis parancsok...

Szerintem ezeket a mai világban és ismerkedési stílusban nem lehet megtenni. Szerintem tisztább előtte chaten vagy élőben megbeszélni és tisztázni

júl. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

#9 ez nem csak erotikus sztori, hanem egyrészt a neten kívül is van élet, nehogy azt hidd hogy a BDSM csak azóta van, amióta netes ismerkedés van, másrészt éltem azzal a gyanúval, hogy a kérdező egy konkrét személyről szeretné megtudni, akit már személyesen ismer.

És igen, valahogy így működne a gyakorlatban. Mondjuk "véletlenül" leejt egy tollat, és az a valaki hogy hajol/térdel le érte. Gyors helyzetfelismerés kell, és ha előre felkészült a helyzetre (vagy ő maga teremtette,) akkor okosan tud reagálni rá.

Mondjuk elejt egy tréfás megjegyzést:

"Így is kell, térdelj csak le a királynőd előtt", és figyeli, hogy a másik ebben mennyire működik együtt, a szubmisszív hajlama mennyire határozza meg a folytatást. A "láb az ölbe" rész már ennek a függvényében jöhet utána. :D

júl. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!