Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem kívánom a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom a szexet?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

A barátommal vesztettem el tavaly. Lassan egy éve, hogy együtt vagyunk, viszont ezalatt soha nem élveztem el, és szinte nem is értem miért magasztalják fel annyira a szexet.

Nagyon nagyon harmónikus a kapcsolatunk, odafigyel rám, minden a legnagyobb rendben. Nagyon szeretjük egymást, vannak közös programjaink, és nagyon vonzónak találjuk egymást. Viszont a szex az nekem nem annyira élvezetes, mint neki.

Ezt nem mondtam el neki, mert nem akarom hogy kiábránduljon, hogy eddig mindig megjátszottam az orgazmust, hogy ő ne érezze rosszul magát.

Próbáltam ellazulni szex közben, hátha csak vmi stressz az ok, de úgy sem ment. Sem csikló, sem hüvelyi.

Pedig ő elég tapasztalt az ágyban. Volt előttem néhány partnere..

Mit tegyek? Vagy törődjek bele? Voltam Kriston intim torna tréningen ezzel kapcsolatban, de hiába csinálom, nem megy ezzel sem.Ha magamnak csinálom kézzel, úgy igen.

Konkrétan már nem is kívánom, csak ilyen “essünk túl rajta” kényszer.

Már fel sem izgulok.


Csak normális válaszokat, kérlek. Privát üzenetet nem kérek.



júl. 16. 21:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
31%
Ha magadnak csinálod és olyankor van orgazmusod, akkor csak annyit tudok mondani, hogy a pasid nem jó az ágyban.
júl. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%

Kár volt megjátszani, az sosem vezet semmilyen jóra. Én az eleje óta őszinte vagyok a párjaimmal és mondtam, hogy nem tudok elélvezni szex közben. Persze ők egyből "majd velem el tudsz nyugi". Mondtam készüljön fel rá, hogy nem lesz egyszerű. Én imádom a szexet, számomra annyira felszabadító érzés még orgazmus nélkül is. Aztán a partnerekkel lassan sikerült elérni az orgazmust nyalással és a jelenlegi párommal már a hüvelyi orgazmus is megy szex közben. Minden csak idő, összecsiszolódás és vágy kérdése.

30N

júl. 17. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
39%
Az evolució nem úgy alakította ki a nőket, hogy szex közben orgazmusuk legyen, hiszen az nem kell a megtermékenyítéshez. Szóval azt nyugodtan engedd el, hogy behatolástól orgazmusod legyen, mert a legtöbb nőnek, párnak nem megy.
júl. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
67%
Pedig le kell ülnöd vele megbeszélni a dolgot.
júl. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, igazából 2 lehetőség van:

1.:elmondod neki, hogy neked ez így nem jó. Ez esetben vagy változtat rajta és megpróbálja kielégíteni az igényeidet, vagy mivel 1 évig színleltél megsértődik (jogosan), esetleg szakít veled. Ha van olyan komoly a kapcsolatotok akkor az előbbi lesz, ha nincs akkor az utóbbi, de ez esetben nem kár érte.

2.: nem szólsz neki erről, színlelsz tovább és vagy úgy éled le vele az életed, hogy nem élvezed a szexet, ami hatalmas veszekedésekhez és traumákhoz vezet, vagy egy idő után te elégeled meg a dolgot és dobod őt, ami miné később történik meg, annál fájdalmasabb.

Az egyik úton még járhatsz jól, a másikon biztosan nem.

júl. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Dzsiii83 válasza:

Szia.


Az előttem hozzászolóknak igaza van vagy elmondod vagy színlelsz... Bár a kedved megtudod előtte hozzni ;) A játékszerekről még nem is beszéltünk... Itt kicsit hosszú lenne ha szeretnéd privátban elmondom...

júl. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!