Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lánnyal szex, tapasztalat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lánnyal szex, tapasztalat?

Figyelt kérdés
19F már egy pár lánnyal voltam. Viszont szűzzel még nem. Hétvégén ez esedékes lesz. Mennyiben másabbak? Gondolom több előjáték stb. De valami plusz infó esetleg? Köszönöm

júl. 16. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
A feleségemnek is én voltam annak idején az első. Félénk volt és jó szűk, kicsit határozatlan az orális szexben, de ezt leszámítva jó volt vele a szex.
júl. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Lány és lány között sok eltérés lehet.

Az egyik szinte észre sem veszi, hogy megtörtént és nem feltétlen vérzik, míg a másiknak meg akár 4, 5 alkalom után kellemetlen érzés.

Lehet alkati és mentális dolog, ami belejátszik.

Pl. egy erősebb szűzhártya, szűkebb hüvely vagy idegesebb típus.

Zavaró tényezők sem segítenek.

Volt-e már orgazmusa és lesz-e hüvelyi orgazmusa?

Lehetsz te a legjobb lepedő akrobata, ha bármi beleszól.


Ha a lánynak volt már rendszeresen orgazmusa, akkor kérdés, hogy egymás után is, vagy még úgy soha? Ugyan is sokesetben egy szűzlány, ha igazán el tud lazulni, nem sok kell ahhoz, hogy elélvezzen. Márpedig nemfeltétlen lesz erősebb a második orgazmusa, mint az első, főleg ha még soha nem volt kettő az életében egymás után. Ezt, azért kérdezd meg, mivel számolj.

Ha egyben gondolkodtok (neki), akkor a fokozatoságra építs, minden téren.

Alapozd meg az erős orgazmusát, és ne csak orálisan, mert úgy meglehet, nem fogja sokáig bírni és lesz egy kicsi, esetleg egy közepes orgazmusa.

Akkor jó, ha egy nő szinte már dobálja magát az élvezettől és a vágytól.

Ekkor sokesetben még egy szűzlány is cefetül kívánja a péniszt…

júl. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Figyelj rá! Ne okozz neki fájdalmat! Lassan, óvatosan, ha fáj neki akkor hagyd abba!
júl. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Hagyd meg egy valódi férfinak, mert te is még kisfiú vagy ilyen téren! Szegény lány megérdemli hogy egy jó élmény legyen ne egy ügyetlenkedés tárgyaként gondoljon magára!
júl. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4, mert a valódi férfi már elsőre tudja milyen egy szűz lány, vagy mi?🤣 véletlenül nem tapasztalat alapján? Ennyire nincs nő a környezetedben, h itt éled ki magadat?
júl. 16. 17:07
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Extra odafigyelés és türelem az elején, jó hosszú előjáték és LASSAN kezd! Nem gond, ha elsőre csak light húzogatás, második-harmadik alkalommal majd feloldódik amikor ráérez, hogy finom dolog ez.
júl. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%

Valószínű, véres élmény lesz.

Én 5 szűz lánynak vettem, szinte mindig volt vér.

Egyszer úgy jött ki, hogy akkor kezdett el ömleni a vér, amikor pont lovaglóban volt a lány. Nagyon dőlt a vér, tiszta olyan lettem, mint valami horror, olyan volt.

júl. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Olyan helyszínt válasszatok, ahol garantáltan nem zavar senki. Misszionárius póz javasolt, dobjatok magatok alá egy törölközőt, bár vérfürdőre ne számíts. Védekezzetek, nehogy az első után jöjjön a gólya. A megszakításost felejtsétek el, inkább a gumi. Legyél szófogadó és ne durvulj.
júl. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
megvolt azóta?
júl. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!