Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalt lánnyal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt lánnyal?

Figyelt kérdés

Tapasztalt lánnyal vesztettétek el a szüzességeteket fiúk?

Ha igen, hányaik partnerei lehettetek?

Hány évesek voltatok, mennyi a lány?

Alkalmi volt, vagy kapcsolat?

Mikor mondtátok el, hogy szüzek vagytok és mit szólt hozzá?



2022. ápr. 16. 13:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Tapasztalt lánnyal. Koleszban volt gimiben. Szar hetem volt és bent maradtam hétvégén, a csaj akinek nyomultam (ő is szűz volt) előtte nap közölte, hogy "bocsi de mégsem akar velem semmit". Szóval étkezőben vacsinál étvágyam se volt és elég búvalbaszott is lehettem mert odajött egy végzős csaj és megkérdezte mi bajom. Dumálni kezdtünk, elmondtam a szakítást, meg otthon is zűr volt, vacsi végén abban maradtunk, hogy feljön hozzám inni meg filmezni. A filmből nem sokat láttam mert akkor is beszélgettünk, meg ő terelte a szót a szexre, kíváncsi volt hogyan csókolok, ezután fél órát smaciztunk legalább, közben érezte hogy áll a farkam, és lehúzta a gatyám... Igazi szánalomszex volt részéről, de aranyos volt nagyon. Tudta rólam, hogy szűz vagyok, én meg tudtam róla hogy kb minden este kúróparti van az ő szobájukban a barinőivel a kollégium baszógépei, de mindig csak a haverjaival, a nyomulósakat mind elhajtották. Azt mondta szép a farkam, utána még hónapokig összejártunk, őszerinte "tanítgatott"... Nem tiltakoztam ellene.
2022. ápr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%

Még nem sikerült, de szeretném! 32f


Pest megyei lány írjon rám ha akar.

2022. ápr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Nekem 18 évesen olyan csaj vette el a szüzességem, akinek volt egy majdnem 2 éves kapcsolata, és dugtak is rendszeresen állítólag. Aztán szakítottak és egymásba szerelmesedtünk. A csaj is 18 volt akkor, tudta hogy szűz vagyok, ő legalább annyira várta, mint én. Aztán hamar túl is estünk rajta, hiába volt már tapasztalata, nagyon visszafogott volt még, és kicsit prűd is, plusz a pinája is nagyon szűk volt. Bár én voltam a szűz, de én irányítottam végig (addig a 2 percig :))) Aztán lassan összeszoktunk, szép emlékek 18 évesen.
2022. ápr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Én nem veszítettem meg el. Várok az igazira. És szerintem mindegy, hogy tapasztale-e vagy sem, a lényeg, hogy úgy érezzem, itt az idő :)


Ha csak a szexet nézem, akkor jobb lenne, ha tapasztalt lenne és irányítana. Lényeg, hogy legyen türelmes. :)

2022. ápr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Én 27 voltam, a nő 32, azóta is együtt vagyunk. Egy héttel előtte már tudtam, hogy mikor lesz a napja, egész héten célozgattunk rá. Úgy készültem, hogy azon a héten ki se vertem, hogy minden frankó legyen. Aztán eljött a nap, gyomorgörcs, stb. Én megmondtam neki, hogy ez a helyzet, szóval béna leszek, de nem zavarta. Elsőre fel se állt, kellett egy kos biztatás, stb. Aztán annyira bele jöttem már, hogy az összes partnere közül velem a legjobb a szex, én meg azt hittem, hogy majd béna leszek, de hamar bele tanultam.
2022. ápr. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Én lány vagyok de vettem már el szűz fiúnak. Az egyik 18 volt akkor én meg 16, az volt mindkettőnknek az első. Alkalmi volt. Aztán később amikor már volt bőven tapasztalatom elvettem egy 16 éves srácnak alkalmiban szintén
2022. szept. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
19 voltam a csaj 16 és a 3. voltam neki. Nem tudta szűz vagyok és nem is mondtam el neki mert egy beszélgetés alkalmával közölte "szűz kukkanccsal ne kavarjon bennem senki". Kapcsolat volt a részemről a lány részéről csak egy a sok közül szerintem.
2022. okt. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%
ys
2022. okt. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Egy évvel idősebb volt a lány. Nem tudom hányadik voltam neki.
2022. okt. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Tapasztalt volt és tehetséges. 8. Voltam àllìtólag neki.Én 23 , làny 25. Kapcsolat volt. Amikor megtudta meglepődött de be is gerjedt rà hogy ő ronthat meg 😅
2022. okt. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!