Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nő szereti dugni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő szereti dugni a (férfinemű) párja fenekét felcsatolható dildóval, akkor ő már domnak számít?

Figyelt kérdés
A párja kéréséhez igazodva csinálja, akár gyengéden is, nem alázási céllal (ahogyan a klasszikus hetero szex célja sem feltétlenül az, hogy a férfi az alárendeltjévé tegye a nőt).

júl. 16. 05:49
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez a nő dom hajlamúnak tekintendő.
Nem feltétlenül dom hajlamú a nő.
24 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Nem számít annak. Simán csak élvezi.
júl. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem feltètlen. Nálunk teljes egyenrangúság van,ès van felcsatolhatós szex is.
júl. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem az.
júl. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem feltétlenül. Ez egy mindennél magasabb szerelmi, bizalmi viszonyt is feltételezhet, hogy a férfi is hajlandó a nő felé befogadóként működni.
júl. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem,hogy ez már dom lenne.


Inkább csak mégerősebb bizalmi kötelék az adott nő,s pasi között!


Itt szeretném kihangsúlyizni a tévhitet: Ettől,mert a pasi hagyja ezt is egynőnek,s akár még élvezi is(talán a prosztata miatt...),ettől még a pasi nem meleg,meg homo(ilyesmiket szoktak emberek egyből mondani),csak ha ugyanezt pasinak hagyná a pasi!


Én szingli pasiként ezt is élvezem oda-vissza,de sajna eddig csak egy nő volt az éltembe,aki ezt szivesen,élvezettel,s érdeklődéssel megtette nekem! Csak Ő csinálta ezt nekem eddig,s milyen gyengéd,s figyelmes volt,miközbe csodálkozva,s érdeklődéssel nézte,hogy nekem kellő finomság,meg sikosító után felment akkora vibri,ami neki sajna soha!!!

júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

Nem feltétlen domináns.


"Én szingli pasiként" - írja az 5-ös. Miért érzem azt, hogy csak nőt akar találni, hátha ráír valaki? A válasz szempontjából tökmindegy, szingli-e, de itt tukmálja magát állandóan.

júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Rendkívül ritka eset lehet, hogy ezt egy nő érzékien csinálja, vagy esetleg valóban kialakul egy domina/szolga szeretetkapcsolat, ahol túlnyomórészt a férfi hátsója van igénybevéve. Az a baj a legtöbb ilyen hajlamú hetero férfinak ezt leszámitva egyéb defektjei is vannak. Egy fiatal szűz srácon lehetne próbálkozni aki még nem dugott puncit, de szolgalelkűségén, alázatosságán kívül nincsenek lelki torzulásai. Tehát nem egy elrontott szerencsétlennel kell vesződni. A domina az domina akár lenni, nem egy pótmama.
júl. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

6-os!


Neked nem mindegy,mit csinál az 5-ös?


Demokrácia van

júl. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

8, de, csak bosszantó, hogy leírsz egy hosszú választ csak azért, hogy leírhasd ugyanazt.


Mint a 18-as és az 5-ös alatt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

júl. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
10-es, de a javítás nélkül is felismerhető.
júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!