Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Dugtátok már meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Dugtátok már meg a pasitokat felcsatolhatóssal? Párotok kérte vagy ti jöttök tőle lázba?

Figyelt kérdés

Láttam egy videót ami tökre felkeltette az érdeklődésemet. Pasi misszionáriusban feküdt. Közben a nő pakolta felcsatolhatós f*sszal és verte neki. Ez úgy megtetszett és kipróbálnám. Párom már próbálkozott többször is miközben dugtam hogy benyúl nekem. De sosem hagytam. Nyalni is akart már ki de azt sem engedtem. Nekem ág olyan.. Megalázó. Vagyis nem érezném magam férfinek.. Amikor ti megdugjátok a pasitok nem éreztek felé egy olyan érzést hogy " de ratyi a csávó "?

30/F


júl. 6. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem már dugott meg a párom felcsatolhatóssal. Életem legnagyobb orgazmusa volt. 28/F
júl. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 És utána nem nézett rád más szemmel a párod? Vagy te nem érezted magad máshogy vagy másnak?
júl. 6. 23:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem régóta ez az álmom..30F
júl. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden úgy ment tovább mint korábban. #1-es voltam
júl. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 És ez hogyan jött nálatok hogy megdugjon? Rendszeresen csináljátok azóta? Vagy hogy volt?
júl. 6. 23:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég aktívan érdeklődünk a BDSM iránt, nem szabunk határt a képzeleteinknek
júl. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, viszont volt szerencsém látni egy régi baráti társaságban élőben.
júl. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!