Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg viszonylag kellemetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg viszonylag kellemetlen élmény puncit nyalni?

Figyelt kérdés

Itt a szexualitás témában sokszor olvastam, hogy kellemetlen, mert hogy mennyi minden folyik a punciból, meg minden. De azért olyat is olvastam, hogy van aki szereti.

A barátom tegnap este “kezdeményezte”, de én még nem akartam. Eléggé az elején vagyunk még, nem tudom milyen lenne, milyen lennék ha esetleg elélveznék.😅 Nem volt még vele orgazmusom, csak egyedül. (19 vagyok, ő 22)



júl. 14. 21:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
10%

20 év múlva meg pont ez lesz a fegyvered.

Nem fürdesz, hogy undorodjon tőled a párod és elkerüld a dugást vele.

júl. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
79%
Egèszséges puncit nyalni nagyon jó!
júl. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon szeretek nyalni 29/F
júl. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem kellemetlen, de nem is olyan nagy szám, mint ahogy sokan beállítják. Én a barátnőm kedvéért szeretem csinálni, és ennyi.
júl. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Éretlen vagy te még a szexhez.
júl. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen része van a kérdésnek.

Higénia és egészség.

Egy tiszta ápolt egészséges puncit nyalni csak dugni jobb.

Exemnek isteni puncija volt. Húsos illatos puha. Imádtam nyalni egyszerűen habzsoltam.

De maximálisan odafigyelt az intim higéniára.

Amelyik nő ezt nem teszi meg ott viszont bizony elég nagy meglepetések és gusztustalan dolgok várhatnak.

júl. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ezen ne aggodj a legtöbb ferfi imadja az en baratom is kepes vagy 3 orgazmust csinalni nekem egyas utan a nyelvevel;)
júl. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
84%

Ha tiszta, ápolt és egészséges vagy, akkor hagyd nyugodtan, hogy nyaljon! Főleg, ha ő kezdeményezett!-akkor ezek szerint ő szereti és szeretne neked jót csinálni.

Merthogy ez szerintem pont az a része a szexnek, amivel kifejezheted a másik felé a figyelmed: olyankor csak az a fontos, hogy a nőnek jól essen.

Én szeretem csinálni (ahogy a többiek is írták, ha rendben van minden). Izgató látni, ahogy a partnerem átadja magát az élvezeteknek és a tudat, hogy én jutattam el a csúcsig engem is izgat.

júl. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
32%
Tulajdon képpen orgazmusig lehet nyalni ha érzékeny a csiklód. Rajta és számlj be utána.
júl. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!