Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg viszonylag kellemetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg viszonylag kellemetlen élmény puncit nyalni?

Figyelt kérdés

Itt a szexualitás témában sokszor olvastam, hogy kellemetlen, mert hogy mennyi minden folyik a punciból, meg minden. De azért olyat is olvastam, hogy van aki szereti.

A barátom tegnap este “kezdeményezte”, de én még nem akartam. Eléggé az elején vagyunk még, nem tudom milyen lenne, milyen lennék ha esetleg elélveznék.😅 Nem volt még vele orgazmusom, csak egyedül. (19 vagyok, ő 22)



júl. 14. 21:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Biztosan relatív, van aki imádja, van aki nincs oda érte. Jó eséllyel ha megvan a kémia köztetek, akkor vonzónak fogja tartani a dolgot.
júl. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon izgalmas puncit nyalni, nyugodj meg🙂
júl. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
21%

Nem az.

Viszont vannak szagok.

És a nők ezt hajlamosak semmisnek tekinteni.

Eleve a kB 40 nőből akit megdugtam, 2 volt olyan hogy egy hirtelen támadt szerelmeskedés előtt nedves törlőkendővel áttörølte a puniját... Hogy ne egy büdös hugyos valamibe nyaljak vele, hanem egy kívánatos gyönyörűsébe.

júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Normális hetero férfiak általában szeretik a punci nyalást.
júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
16%

Én még nem tudtam megszeretni.

38/F

júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Én imádom, beindít teljesen! 30/F
júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
Hát igen, a szagok...volt olyan, akit egész napos erdei kiránduláson nyaltam ki és semmi, de semmi kellemetlen nem volt és volt, akinek közvetlen fürdés után is volt egy nem finom , jellegzetes bukéja.
júl. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
16%
Sok nőnél offos aki nem szeret nyalni.
júl. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Az ejakulatumnak is eleg valtozatos a szaga ize

Van akie olyan borzalmas h hanytam tole. Volt aki eleg kellemes volt.


A puncival is ez a helyzet. Nem mindegy h a ciklus mely reszen, mit evett a lany, dohanyzik e, ivott e, es meg lehet az is h van egy alap ized illatod.


En spec utalom az intimtorlokendot. Ritka keseru utana a punci. Inkabb mossa meg vizzel szapoannal. De nem torlokendozzon.

júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én zuhanyzás előtt nem is engedtem, hogy hozzám nyúljon.😅Szerintem nincs rossz szagom, próbáltam tesztelni, nem akarom, hogy ezt gondolja.
júl. 14. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!