Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz ha engem ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha engem ez izgat?

Figyelt kérdés

Tehát az hogyha mondjuk van egy 40+ (vagy akár még sokkal idősebb is akár) nő aki nem kell senkinek sem, túlsúlyos vagy valamilyen szempontból nem előnyös nő, aki emiatt a legtöbb férfinak nem kell. Mondjuk egy 100 kilós nő is.

És egy ilyen nőt jól megd*gok, mert engem nagyon felizgat az a gondolat, hogyha egy nő velem akar szexelni. Tehát maga az a tudat, hogy azt akarja, hogy megd*gjam sokkal jobban izgat mint akárhogyan is kinéz. Tehát inkább ha választanom kell egy bombázó között akivel a szex könyörgés jellegű és immel-ámmal megy és egy masik nő között aki csúnya, de azt akarja, hogy szexeljek vele akkor ezerszer inkább a második.


Mondjuk történetesen volt is olyan szeretőm, aki ténylegesen is túlsúlyos volt, de minden nap azt akarta, hogy reszeljem 🤤 Olyan kellemes érzés volt, hogy sokszor pár perc után elélveztem.

Ismerősök meg mind furcsán néztek rám és hüledeztek, hogy "te komolyan megd*gtad azt a dagadt csajt?" Engem nyilván nem érdekelt mit gondolnak mások, mert én valahogy egyszerűen nem tudtam nem felizgulni rá, mert attól, hogy tudom, hogy szexelni akart velem és minden nap akarta, hogy d*gjam az olyan pszichológiai hatást gyakorolt bennem, hogy nem tudtam nem gyönyörűnek látni.


Tehát végülis nincs semmilyen női ideálom. Mert annyira szubjektív. Azaz van, az az ideális nő nekem, aki azt akarja, hogy jól megd*gjam és folyton szexelni akar velem. Kinézettől tényleg teljesen függetlenül.


A múltkor is tavaly volt egy túlsúlyos csaj, akivel jót szexeltünk. De a nyelvi akadály miatt sok mindent nem értettem (sajnos nem tudok olyan folyékonyan franciául, ő pedig nem tudott angolul) és amikor a korát kérdeztem akkor félreértettem valamit, mivel a francia nyelvben eleve furcsán megy a számolás.

Csak hónapokkal később derült ki, amikor láttam a személyigazolványát, hogy valójában már több mint ötven éves volt. De valahogy ez nem tűnt fel nekem, mert annyira azon volt az agyam, hogy szexelni akar velem, hogy egyszerűen szépnek láttam ettől függetlenül attól, hogy túlsúlyos is volt meg 50 feletti is.


Szerintetek ez mennyire beteges?


27/F



#MILF #BBW #Bonjour madame
júl. 14. 14:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#10 az se baj ha nem törölte ki a s@ggét szharás után ?
júl. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy azért ennyire mkndegy alapon működő!
júl. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#11


Mivel az anál egyáltalán nem izgat, ezért valószínűleg fel sem tűnne. Viszont a pukizás egyáltalán nem zavar. Igazából ha egy nő a jelenlétemben pukizik vagy büfizik azt megtiszteltetésnek érzem, mert azzal már jelez egyfajta bizalmi szintet felém. Mert a szex minősége tulajdonképpen döntőrészt attól függ mennyire érzi kényelmesen, vagy mennyire nyugodt a testében a nő. Ezért sokszor ha idősebb és nehezebb is de nyugodtnak érzi magát a testében akkor sokkal jobb vele egy jót szexelni mintha akár bombázó külseje van de magabizonytalan magában és takargatja meg rejtegeti magát. Pedig engem a tigris csíkos bőr sem zavart sosem.


#12


Miért?

júl. 14. 17:30
 14/18 anonim ***** válasza:
#13 fhuj
júl. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó m, hogy így állsz egy nőhöz. Senki sem tökéletes
júl. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Azért a higiénia alap tehát ha lehet ne fingjon és törölje ki rendesen legalább ezt nem tartsd mindegynek ha már mindegy kivel csinálod
júl. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem beteges (bár én eleve a telt nőkhöz vonzódom, szóval nem én vagyok a nagy szürke átlag amihez viszonyítani szokás..), viszont lehetne annyi önbecsülésed, hogy nem teszed bele akárkibe a farkad, csak aki testileg és lelkileg vonzó a számodra, illetve egymás számára.

32/F

júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Most pár napja írt nekem egy negyven feletti nő, ismerem már őt pár évvel korábbról. Küldött valami youtube short videót, aminek szintén valami olyan címe volt, hogy "teherbeesni 49 évesen". Dióhéjban összefoglalva: ilyen rajzfilm volt, úgy kezdődött, hogy egy nő sírt és folyton nézegette a terhességi tesztet ami negatív volt és emiatt zokogott továbbra is. Majd a mese végén pozitív lett a teszt és a következő képkockában mutatja, hogy egy babát tart a kezében és vidám.


Mondta nekem korábban is, hogy szeretne gyereket és bánja, hogy eddig nem volt neki. Annyira nem akarok részletekbe menő lenni, de írta, hogy nagyon szimpatikusnak tart, meg tett még egyéb utalásokat is.


Amikor ezeket így megláttam, meg tudatosultak bennem, egyszerűen kikapcsolt az agyam és csak azon kattog folyton, hogy szeretne teherbe esni (és tőlem). Sajnos már nem is emlékszem, hogy milyen negatívumok voltak vele kapcsolatban, mert folyamatosan csak az jár az eszembe, hogy babát akarok csinálni neki. Pláne, hogy ennyire könyörög szinte, hogy szeretne gyereket.

júl. 16. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!