Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz ha engem ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha engem ez izgat?

Figyelt kérdés

Tehát az hogyha mondjuk van egy 40+ (vagy akár még sokkal idősebb is akár) nő aki nem kell senkinek sem, túlsúlyos vagy valamilyen szempontból nem előnyös nő, aki emiatt a legtöbb férfinak nem kell. Mondjuk egy 100 kilós nő is.

És egy ilyen nőt jól megd*gok, mert engem nagyon felizgat az a gondolat, hogyha egy nő velem akar szexelni. Tehát maga az a tudat, hogy azt akarja, hogy megd*gjam sokkal jobban izgat mint akárhogyan is kinéz. Tehát inkább ha választanom kell egy bombázó között akivel a szex könyörgés jellegű és immel-ámmal megy és egy masik nő között aki csúnya, de azt akarja, hogy szexeljek vele akkor ezerszer inkább a második.


Mondjuk történetesen volt is olyan szeretőm, aki ténylegesen is túlsúlyos volt, de minden nap azt akarta, hogy reszeljem 🤤 Olyan kellemes érzés volt, hogy sokszor pár perc után elélveztem.

Ismerősök meg mind furcsán néztek rám és hüledeztek, hogy "te komolyan megd*gtad azt a dagadt csajt?" Engem nyilván nem érdekelt mit gondolnak mások, mert én valahogy egyszerűen nem tudtam nem felizgulni rá, mert attól, hogy tudom, hogy szexelni akart velem és minden nap akarta, hogy d*gjam az olyan pszichológiai hatást gyakorolt bennem, hogy nem tudtam nem gyönyörűnek látni.


Tehát végülis nincs semmilyen női ideálom. Mert annyira szubjektív. Azaz van, az az ideális nő nekem, aki azt akarja, hogy jól megd*gjam és folyton szexelni akar velem. Kinézettől tényleg teljesen függetlenül.


A múltkor is tavaly volt egy túlsúlyos csaj, akivel jót szexeltünk. De a nyelvi akadály miatt sok mindent nem értettem (sajnos nem tudok olyan folyékonyan franciául, ő pedig nem tudott angolul) és amikor a korát kérdeztem akkor félreértettem valamit, mivel a francia nyelvben eleve furcsán megy a számolás.

Csak hónapokkal később derült ki, amikor láttam a személyigazolványát, hogy valójában már több mint ötven éves volt. De valahogy ez nem tűnt fel nekem, mert annyira azon volt az agyam, hogy szexelni akar velem, hogy egyszerűen szépnek láttam ettől függetlenül attól, hogy túlsúlyos is volt meg 50 feletti is.


Szerintetek ez mennyire beteges?


27/F



#MILF #BBW #Bonjour madame
júl. 14. 14:19
A kérdező szavazást indított:
Fúj! Te beteg vagy kérdező! (Nő vagyok)
Nem vagy beteg, de ez nem is normális (Nő vagyok)
Semmi gond nincs ezzel (Nő vagyok)
Fúj! Te beteg vagy kérdező (Férfi vagyok)
Nem vagy beteg, de ez nem is normális (Férfi vagyok)
Semmi gond nincs ezzel (Férfi vagyok)
14 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem inkább a szánalmas a megfelelő kifejezés erre.
júl. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Beteg dolog ennyit beszélni arról, amit max 10 mondatban le lehetett volna írni a semmiről.
júl. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%

Az hogy csak ők mennek el veled

, szerintem is szánalmas inkább.

júl. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Nem szánalmas. Mentsvár lehet ez egy túlsúlyosnak, hogy van remény arra, hogy normális szexuális életet élhessen.
júl. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Szégyen dugj nőstény malacot akkor.
júl. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha szóba áll veled majd egy vékony lány sajnálni fogom szegényt
júl. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#6


Ha szexelni akar majd velem és ő is azt akarja, hogy mindennap megd*gjam akkor nem fog érdekelni, mert akkor azon fog kattohni az agyam állandóan, hogy azt akarja, hogy szexeljek vele.


Tehát igazából teljesen mindegy os igazából, hogy sovány, kövér, fiatal, öreg. Mint írtam teljes mértékben totál hidegen hagy hogy néz ki egy nő. A lényeg, hogy akarjon velem szexelni. Minden másra magasról teszek.

júl. 14. 16:44
 8/18 anonim ***** válasza:
#7 akár büdös is lehet ?
júl. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#8


Attól függ mit értesz ez alatt. Ha csak izzadt, vagy véres az nem gond. Elvégre a jó katona vérben is harcol. Ha szőrös neki az sem zavar.

Amúgy egyszer volt egy csontsovány szeretőm is, ő mondjuk nem volt sokkal idősebb tőlem, csak pár évvel. Alkohol problémái voltak ezért volt csontsovány, a szemei is beesettek voltak. Viszont ő is akart velem szexelni, igaz szinte törte lent annyira csontos volt, de mivel magához szorított és akarta, hogy benne hagyjam a szlottyot ezért nagyon kellemes volt vele is.


Igazából olyan nagyon extrém eseteket leszámítva még egyszer sem zavart, legalábbis ilyen jellegű problémáim nem voltak még.

júl. 14. 17:12
 10/18 A kérdező kommentje:

Igazándiból így bele gondolva csak egyetlenegy dolog zavar: Ha nincs puncija egy "nőnek". Tehát ha ott lent nem az van aminek "lennie kellene". Az mondjuk zavarna, ha benyúlnék és kiderülne, hogy farka van. Na az kizaró ok lenne.


Viszont amíg nincs farka, addig nem érdekel semmi amíg szexelni akar velem.

júl. 14. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!