Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy magát heteroszexuálisnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magát heteroszexuálisnak valló férfi miért kér olyat egy nőtől, hogy felcsatolhatós pénisszel dugja meg análisan?

Figyelt kérdés
júl. 14. 10:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
A prosztata orgazmusnál nem nagyon van jobb dolog a világon. Ennek ellenére az, hogy felcsatolhatóssal megdugjanak az sok az én ízlésemnek, és szerintem a csajom is furán nézne rám. Más módokon is el lehet ezt érni.
júl. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
42%
Ja amikor az urologus megujjaz
júl. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%

8#

én a 2# es vagyok.

Nem tudom hogy mennyire megy az értő olvasás Szépen leírtam neked,hogy az embereknek vannak nem egyforma vágyai.Most megpróbálom egyszerűbben:

Ami neked felfoghatatlan,és te semmiképp nem csinálnád, az másoknak élvezet és csinálják.

Ami neked jó, lehet másnak érthetetlen és felfoghatatlan.


Ez nem baj A baj ott van,hogy képtelen vagy elfogadni,hogy léteznek a te szokásaid,elveid,fantáziáid és működéseden kívül más lehetőségek is.

Én nem vagyok meleg.Ettől még el kell fogadnom hogy vannak,akik azok.

Mivel az én teremet nem zavarják,így tőlem azt tesznek,amit akarnak egymás között.

Ezért fikázhatnám öket,gyalázhatnám őket,meg értetlenkedő kérdéseket tehetnék fel,de ez akkor sem változtat azon az alapelven,hogy semmi közöm hozzájuk.

Ha te nem szeretnéd hogy valaki a fenekedet dugja én ezt elfogadom.

Szabad akaratod van,de csak magad felé.

Te másoknak nem szabhatod meg,hogy mit kell tenniük,mert semmi közöd hozzájuk.

Ami meg a gyakorlati részét illeti,már leírták Az ánusz és a prosztata erogén zóna!Javaslom az internetet ,azon belül szakemberek írását,melyek tudományos alátámasztott tények,biológia és nem választhatóság kérdése.

Éppen ezért a te lukad is erogén zóna,ugyanúgy mint minden emberé,csak te ezt nem fogod kihasználni.

Hogy miért?

Az engem nem érdekel.A te lukad,azt teszel vele amit akarsz!

De engedd már meg ,hogy más is azt tegye a sajátjával,amit szerete!

Eddig érted?

júl. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest, hogy az értő olvasásról kezdesz el itt papolni te sem igazán tudod értelmezni azt amit én írtam. Állítottam én olyat bárhol is hogy nem engedélyezett ez bárkinek is? Én szimplán azt nem tudom megérteni, hogy aki heteroszexuálisnak titulálja magát az miért akarja, hogy f@szt dugjanak a seggébe?
júl. 14. 12:41
 15/18 anonim ***** válasza:
59%

Mert a prosztata orgazmushoz hátulról kell ingerelni.

Mivel női partnerrel szeretné, ezért belefér a hetero kategóriába. Nyilván ha férfival is szeretné, akkor az minimum biszex.

júl. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
44%
Hetero ferfi nem dugdos a seggébe semmit
júl. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
37%
Én is szeretem ha meghágnak felcsatolhatóval:)))
júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
51%

14#

"Én szimplán azt nem tudom megérteni, hogy aki heteroszexuálisnak titulálja magát az miért akarja, hogy f@szt dugjanak a seggébe?"


Azt is leírtam,de megintcsak nem tudsz olvasni.Sőt mások is leírták!

Nem fogom ismételgetni magam ha ennyire se vagy képes!

Erogén zóna az ánusz és a prosztata.

Azért akarják hogy a szavaiddal élve "fa$t dugjonak" beléjük.

Mert élvezetes azért!

Semmi köze ahhoz,hogy valaki heteroszexuális vagy nem az!

De neked ez sem magyarázat, mert a felfogóképességed gyenge.A fogalmakkal meg nagyon nagy bajban vagy.

A heteroszexuális az ellenkező nem iránt vonzódó személy.

Szexualitását vele képzeli el, és vele csinálja!!

Bármit!Bármit csinál az irányultságát ez nem fogja befolyásolni

A seggednek nincs irányultsága.

Ha azt akarod hogy a nő dugja ,ne férfi akkor heteroszexális vagy!

Ha egy nő csakis egy nővel szexel pld felcsatolhatósal nem lesz hetero,azért mert műfa$t dugtak a puncijába!

Mivel a csiklójának és a vaginájának a műfa$nak sincs irányultsága.

Tehát nem keverendő a kivel(szexális irányultság) csinálja és a mit(seggbe,punciba,szájba,ülve,állva,bdsm,pisi,kaki és még 100 féle variáció) csinál!!

Ezek a tények.

Amiről te beszélsz,az valamiféle

hiedelem, illetve begyöpesedett nézet,a "mit szólnak majd",meg "úgy tűnik","olyan mintha" című szinten van.Ezzel meg nem foglalkozom.

Ettől érthetőbben vagy egyszerűbben nem tudom leírni!

júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!