Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Hogy viselitek el,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogy viselitek el, hogy le szeretnétek feküdni jó nőkkel, de folyamatos elutasítást kaptok, mert nem feleltek meg az elvárásaiknak, de folyamatosan nyál csorgatva bámuljátok őket?

Figyelt kérdés
Nem vagytok mentálisan betegek? Hogy élitek meg, hogy sose kaphatjátok meg őket, mert átnéznek rajtatok?

júl. 13. 22:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig nehezen jött össze nő az életemben , rengeteg elutasítást is kaptam tőlük , amit nagyon rosszul viseltem sok esetben .

Én általában ki vertem magamnak rájuk egy szép gondolat menettel , még így is csodás volt .

Persze azért így is nagyon hiányzott egy szép női test , megérinthetősége .

júl. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%

Feladtam sok hűhó semmiért.


Volt barátnőm sub volt mindent lehet amit akartam ott ahol akartam. Megtanultam rajta egy női test működését, lényegében úgy vannak összerakva a nők hogy az egész testük egy nagy erogén zóna. Csak jól kell hozzá nyúlni és megfelelne kell bánni velük. Ami meg igazából nem nehéz egyik sem. Ha normális vagy és lehet veled beszélgetni akkor a nő elméje már a tiéd. Onnan meg a teste szó szerint egy óriási játékszer egy finom simogatás jókor jó helyen simán fel tudja őket izgatni.


Csak az van hogy nagyon nagy a verseny amit a hölgyek kreáltak amit én őszintén meguntam. Jó egy nő érintés, jó hogy van egy társad de milyen áron. Ezért jobb egyedül.

júl. 14. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Külső, jó hormon illattal... és ha még a személyiségünk is passzol... Ahh állati az az érzés.


A jó külső nekem kevés.


Volt olyan, aki hiába jött be külsőre egy nem éppen nőies viselkedésű nő volt.

De volt hogy olyan hormon szaga volt, hogy toltam el magamtól...

júl. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem jó érzés,de az ösztön erősebb.

Megyek tovább,amig nem lesz valaki.

Ez olyan mint gyerekkorban a bicikli.

Eleinte szanaszét vertem meg törtem magam.Sokat estem.De olyankor 1,2 nap után csak ráebett a fene megint,hogy biciklizzek,mert vágytam rá.

Igy lehet tanulni dolgokat ez az élet rendje.

Persze ez nem azt jelenti,hogy mindig ugyanazokat a hibákat követed el.Mert akkor mindig pofára esel.Amelyik módszer nem működik,az felejtős.Helyette máshogy kell nekiállni,változtatni kell.

júl. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

12/

Számomra különösen hasznos és lényeges dolgok halmazát jelenti a megosztott véleményed .

Csak azt sajnálom , hogy a végén még is feladtad .

Szerintem ne tedd , bár ezt te tudod , te érzed .

11 - voltam .

júl. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hiába pontoztatok le, én tudom kikkel dugtam. Már elmúltam 50, nyilván nem úgy nézek ki mint 20-30 évvel ezelőtt, de ha nem lennék háza, akkor most is találnék szuper 30-40-es nőket. Ezt az állandó önsajnálatot kellene befejeznetek és lenne nőtök.
júl. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!