Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Hogy viselitek el,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogy viselitek el, hogy le szeretnétek feküdni jó nőkkel, de folyamatos elutasítást kaptok, mert nem feleltek meg az elvárásaiknak, de folyamatosan nyál csorgatva bámuljátok őket?

Figyelt kérdés
Nem vagytok mentálisan betegek? Hogy élitek meg, hogy sose kaphatjátok meg őket, mert átnéznek rajtatok?

júl. 13. 22:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Egész egyszerűen nem ismerkedem. Így sokkal könnyebb.
júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De így az esélyt sem adod meg. Egyedul fogsz megöregedni?
júl. 13. 22:14
 3/16 anonim ***** válasza:
12%
Én nem kaptam elutasítást, olyan jó nőkkel dugtam, hogy néha még én is meglepődtem. Nyilván nem mindig jött össze, de általában igen. Így aztán nem lettem mentálisan beteg.
júl. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen önellátó vagyok vagyis a házi munkát elvégzem. A munkám pedig eléggé nehéz úgyhogy örülök ha itthon vagyok és nem szól hozzám senki sem.
júl. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#3 nem dugtál te senkivel se
júl. 13. 22:34
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell ennyire borúsan látni a helyzetet! Ott kell kezdeni, hogy nem az ideákat kell kergetni. Vagy is az álom nőt. Van aki nem tesz le erről, hanem azt mondja, hogy egyedül marad. Van olyan, aki nem az álom nőt kergeti. Hanem elfogadja azt, akit a sors, az útjába sodor. S ebbe gondoljon bele aki egyedül van, hogy mennyi alkalom is volt életébe, hogy ismerkedjen. Csak hát a fúj, meg nemtetszik mert, várok egy jobbra. Nem kel bármilyen lesz alapon, de érdemes elgondolkodni. Hogy mi ér többet. A külső, vagy belső, az emberi értékek, kisugárzás, és még sorolhatnám.
júl. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
#6 tudtommal ha valakit a belső tulajdonságai, emberi értékei miatt kedvelünk, de szexuálisan nem/alig vonz, azt úgy nevezzük, hogy barát.
júl. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

5

Nem mindenki ilyen lúzer ám mint te...

júl. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%

Ott a pénztárcám

Kit izgat az érzelem?

júl. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%

Amúgy kérdező: én nekem egy kitalált karakter tetszik nagyon.


Ő egy videojáték szereplő, relatíve élethűen ábrázolva. Egyszerűen nem létezik hozzá hasonló férfi a valóságban, pedig a szóban forgó karakter is egy kb. 45-55 éves férfi.


A hús-vér férfiak jellemzően határozatlanok (de következetesen csak a náluk gyengébbekkel keménykednek), komplexusosak, nincs bennük igazi lelkesedés jóformán semmi iránt, enerváltak, céltalanok, és nem képesek kiállni magukért sem.


Nem mellesleg kinézetre is vagy férfiatlanok (túl ápoltak és/vagy nincsen férfias testalkatuk, arcuk), vagy ápolatlanok.


Szóval kérdező, tudok azonosulni veled.


(Én sem tudom, mit csináljak.)

júl. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!