Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amennyiben a lakótársatokat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amennyiben a lakótársatokat a barátja/barátnője otthagyná az ágyon kikötözve/bilincselve, ti meg úgy találtok rá, akkor mit csinálnátok? Visszaélnétek a helyzettel vagy kiröhögnétek és otthagynátok?

Figyelt kérdés

júl. 13. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem élnék vissza, eloldoznám és ha akarna róla beszélni akkor meghallgatnám, hogy mi történt és miért lett ott hagyva.
júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
jol megdugnam
júl. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó pasi a barátnőm párja. De csaj kódex, barátnő az első. Felhívnám telefonon megkérdezném mi történt s ha azt mondaná hogy mehet akkor igen miért ne.
júl. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Eloldanám. Eleve ki hagyja ott a párját kikötözve egyedül?
júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Hát ha nő lenne a lakótársam, akkor eloldoznám, és megkérdezném, hogy szeretne-e róla beszélni.

Ha férfi lenne a lakótársam, és nem vonzódok hozzá szexuálisan akkor is eloldoznám és szintén megkérdezném, hogy akar-e róla beszélni.

Ha olyan férfi lenne a lakótársam, akihez vonzódok szexuálisan, szerintem akkor is eloldoznám. Nem használnám ki, de mikor meglátnám mondanám neki, hogy szexi meztelenül és én nem hagynám így ilyen állapotban, és ha van kedve akkor befejezhetjük, vagy akár ő is kikötözhet engem.

júl. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Udvarias lennék vele és megkérdezném hogy beszálhatok én is!?

f

júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Egy nyelves csókot adnék a puncijára aztán eloldanam 😅
júl. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

#7-es, lennék a lakótársad 😂

#5 vagyok

júl. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
8# még lehetsz, ha élveznéd a nyelves csókot, akkor el se oldanálak, csak miután jól kinyaltalak ;) vagy előtte eloldalak és utána nyallak ki? Mindegy. 😂😂
júl. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Fura kérdés, kb úgy jön le, hogy megerőszakolnánk-e valakit... 2-től 8 év 🤣
júl. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!