Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti hogy reagálok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy reagálok, ha a lakótársatok pasija hiányos öltözetben mászkál amikor nálatok van?

Figyelt kérdés
2021. nov. 29. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lóbálja az orromba a kukacát (=van rajta alsó), nem zavar. Főleg ha nagyobb a lakás. Nehogymár télikabátot vetessek fel szerencsétlennel, végülis ő is 'otthon' van. Ha a lakótársam nem ilyen fapina, aki arra is féltékeny, ha megpillantom a paliját, akkor felőlem lehet a pasi boxerben. Mondjuk jobb lenne, ha legalább egy gatyát felvenne. Felsőtest ha pucér, az mindegy. De nem csinálnék problémát semmiből, amíg nem meztelen. Nem vagyok valami kiéhezett szerencsétlen. Ha feltűnően vonzó férfi (ami nem szokott lenni általában), akkor lehet titokban odapillantok a testére, de csak egyszer és ez a max.
2021. nov. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Alsonadragban gyakran maszkal az en pasim es a lakotarsam pasija is. A meztelenseget feltunoen mindket srac keruli.
2021. nov. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja és hozzáteszem mivel én is otthon vagyok, nem fogok én se kabátot venni, ha kimegyek a szobámból. Általában egy xl es pólóban és bugyiban császkálok vagy elegánsabb szatén köntösben. Egy pasi miatt se fogok másképp öltözni. Ha a lakótársamat zavarja, hogy a pasija így lát, ne engedje ki a szobából és kész:)

#1

2021. nov. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Én fiúként ezt eljátszottam direkt a barátnőm női lakótársával, nem volt akkor semmi reakció és nem is történt semmi.

Majd amikor már nem voltam együtt a lánnyal, egy buliban rá mozdultam erre a lakótársra akkor kiderült, hogy felizgattam akkor, de azt mondta akkor nem történt volna semmi, hiába próbálkozok, viszont ekkor már szabad volt a pálya és hatalmasat szexelt velem a kis csaj.

2021. nov. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lakótársam párja szokott alsónadrágba kijönni, nincs ebből gond. Ha meztelenül flangálna az már zavarna.
2021. nov. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem öltözünk mindenhol állig főleg nem "otthoni" környezetben, na bumm. Ha direkt mutogatja magát akkor viszont kis pötsnek tartanám de nem érdekelne hogy nagyon foglalkozzak vele - barátnőmnek jobban kellene fájnia a fejének ha ilyen a pasija.
2021. nov. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!