Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van már az európai piacon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van már az európai piacon olyan Fleshlight szerű szexeszköz, ami képes imitálni a hüvely rászorítgatásait, lüktetését, avagy egyéb technikáit?

Figyelt kérdés

Szóval.... khm... Hát, adott a fenti kérdés, ahogy olvasható : olyan motorikus, ún. "pompoir" technikát (nem találtam az angol kifejezésnek megfelelő magyar fordítást 😒) imitáló Fleshlight-ot keresnék, amibe üvöltve élveznék bele tövig, alkalmanként akár többször is.


200.000 HUF körüli keretem lenne rá, amit gyakori túlórákkal és szombatokkal megtűzdelt 3 műszakban spóroltam össze 4 hónap alatt, úgyhogy ezt az elkülönített pénzt bizony teljesen tiszta S szabad lelkiismerettel költeném el erre.


Szeptemberben amúgy szinte egész hónapban gyárleállás lesz SOS felújítások/karbantartások miatt, szét fogják bombázni a csarnok háromnegyedét : Szóval, na, akkor már 1-2 hétre tervezném, hogy napjában párszor beleengedném az eszközbe.


Milyen ennek megfelelő, motorikus művaginát tudnátok erre ajánlani?

(az olyan szuperokos, VR-os, Bluetooth-os baromságok nem érdekelnek, maximum utóbbi ha csak azon keresztül szabályozható; csak a hüvely technikás rászorítgatásainak imitációja az, ami szempont Nekem... meg persze az anyag "realisztikussága", minősége)


Előre is köszönöm!



júl. 12. 07:58
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Hosszútávon nyilván “drágább egy nő”, mármint randik, ilyesmik. De szerintem a legélethűbb hüvely, az egy hüvely.😄 Ha szerzel ez ilyen csodagépet, és hozzászoksz, akkor szerintem sima nőben nem fogsz már tudni elmenni.
júl. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A japánoknál biztos van olyan, amit keresel. Korábban láttam valami oldalon szexbabákat, segédeszközöket. Nézz szét a neten, hátha akad vmi.
júl. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!