Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anyukák ha ti megtalálnátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák ha ti megtalálnátok a lányotok szexuális eszközét a szobájában akkor mit tennétek?

Figyelt kérdés

Ha pl. takarítás közben rátalálnátok a cuccai között egy vibrátorra, műpéniszre, análplugra akkor mi lenne?

Mi a helyes viselkedés ilyenkor?



2021. júl. 13. 18:11
A kérdező szavazást indított:
Megbeszélném vele a dolgot, hogy ne érezze rosszul magát emiatt.
Nem szólnék semmit tudomásul venném, nyugodtan legyen nála.
Elképednék, kidobnám, mert az én házamban megtiltom az ilyet.
63 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmúlt 14-15 éves akkor úgy mond semmi közöm hozzá, nagy lány, és még jobb is mintha minden héten más srácra nyomulna mert nem bírna magával...
2021. júl. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Miért kéne beszélned vele róla? Miért hoznád feleslegesen kellemetlen helyzetbe?
2021. júl. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
A legjobb amit tehetsz, hogy "észre sem veszed" azaz, meglátod, de nem piszkálod, nem mozdítod el a helyéről, úgy teszel, mintha ott se lenne. Nem kell erről beszélni, az elég kínos lenne.
2021. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"nem kell róla beszélni, mert az kínos"

Mondjuk pont ez a mondat jellemzi manapság a szexuális felvilágosítást. Emiatt kérdeznek itt az oldalon baromságot a tinik, mert nem világosítják fel őket, stb..


Szerintem lehet róla beszélni. No, nem is a vibrátorról konkrétan, de inkább arról, hogy ha már 15 évesen nem szűz, akkor minden esetben ragaszkodjon az óvszer hasnzálatához, meg akk egy nőgyógyászati vizsgálat is időszerű stb... Akár adni neki egy cosmag gumit, bár ha vibrit tudott venni, kétlem, hogy ez ne menne:D

2021. júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
14%
Bár még nincs lányom de ha ilyen szitu lenne akkor kipróbálnám az eszközöket.
2021. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Az más dolog, hogy felvilágosítjuk a lányunkat és megint más az, hogy elkezdünk vele beszélni arról, hogy milyen játékszert találtunk nála.
2021. júl. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben semmi rossz nincs. Én nem hoznám ezt fel. Felesleges. Úgy csinálsz mintha ne adj isten drogot találtál volna...
2021. júl. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Èn ajándékba kaptam a baràtnőimtől a vibrátoromat ès megmutattam. Úgyis megkèrdezte volna, hogy mit kaptam. Hazudjak inkàbb?

Bent van a fiókomban, semmi gond nincs belőle

Sőtt, a legjobb baràtnője (ès annak a lànya)előtt is felhozódott a dolog, meg is jegyezte, hogy anyàm nem ezt vett neki annó lánybúcsúra :)


Nagyon remélem, hogy az emberek nagy része tekjesen természetes dologként kezeli a szexet (a maszturbációt is) szóval senkit nem lep meg egy szexuális segédeszköz sem.

2021. júl. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk remélhetőleg nem 15 évesen van a lánybúcsú:D
2021. júl. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%
Persze.Nagycsaladi megbeszélest tartanánk.Ott lenne a nagyi,a nagypapa ,apu.A lányunk szembe ülne.Az eszközök az asztalon,projektor hogy be lehessen mutatni a használatát. és mindenki elmondaná a saját tapasztalatait.
2021. okt. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!