Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már, hogy nagyon nem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy nagyon nem az volt a bugyiban, melltartóban, boxerban, pólóban stb. amire számítottál?

Figyelt kérdés
Értem ezt formára, méretre, szőrzetre, hájra stb.

júl. 11. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt már,egy egyébként csinosnak látszó lányt amikor meztelenül megláttam.Nem mostanában volt,akkor még természetes volt a nemi szervek szőrössége,de nála totál dzsungel,szerintem előtt még soha nem nyúlt hozzá,19 éves volt.Ráadásul a lába is szőrös volt.
júl. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Igen, amikor a párom tangáját lehúztam a puncia csupasz volt a popsija meg szőrös! Imádtam!
júl. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Engem az lepett meg, amit a melltartóban találtam - negatív értelemben.

Azóta olyan nővel nem is jönnék össze...

júl. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Hát én ha egyszer meglátnék egy szőrös lábú,seggű,p!nájú nőt szerintem egy életre elmenne a gusztusom a nőktől. Az összes prosti akivel voltam eddig mind csupasz volt,az a szép szerintem.
júl. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
4-es, a stílusod undorít, ahogy a bűnös prostizásod is, ha lenne igazi lányérzéked, meg tájékozott ennél, tudnád, hogy a meghagyott nemi szőrzet egszséges és szép, vonzó!
júl. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt még ilyen, de akkor se lenne semmi, ha más lenne, mint amire számítok.


Senki sem lehet tökéletes.

júl. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
3. Mit találtál/nem találtál a melltartoban ami ennyire hatott rád?
júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nincstovább ***** válasza:

#7 erre én is kiváncsi lennék🤣


Volt bizony🤣 Nem is egyszer… és nem csak a férfiak szeretnek ferdíteni😁🤣 Ettől független nem állt meg a világ, bár volt egy-két érdekesebb eset. Meg leginkább, ami illúzió romboló volt az a a tudás, amivel dicsekedett némelyik, közben meg vagy azt se tudta hova kell betenni, vagy felháborodott, mert szóltam, hogy én bizony nem szeretem, ha harap valaki🤣 De amiatt még nem küldtem el senki, mert nem 17, hanem kb 12 volt, sem azért mert a csöcs, alakformáló szett alatt nem volt olyan feszes🤷🏼‍♀️

júl. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!