Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy a csaj észrevette azt, hogy a melleit bámulod?

Figyelt kérdés
Mit reagált rá?

2018. jún. 15. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Minden csaj látja, ha a melleit bámulod... És azt gondolja, hogy jaj de nyomorék már, hogy nem bírja úgy csinálni, hogy ne vegyem észrr
2018. jún. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Chac Xib Chaac ***** válasza:
100%

Persze :DDD


"Ezt most nekem mondtad, vagy a melleimnek?" :)


F40

2018. jún. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Ha már kirakják, akkor megnézem. Azért rakják ki, nem? Ha észreveszi, akkor mosolygok rá :)

Ahogy egy volt kollégám mondta volt: én nem stírölöm a nőket, én felfalom a tekintetemmel :D

2018. jún. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sokszor magától csak úgy "odatéved" a tekintetem :D


Néha már koncentrálnom kell, hogy ne nézzek oda... szar érzés:D

2018. jún. 15. 14:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Én sutyiban lesem, amikor nem látja :D
2018. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Alap, hogy észreveszik.

Most kérj meg valakit, hogy beszéd közben nézze a mellkasod, de csak egy pillanatra, láthatod te is, hogy feltűnő.

Egyébként általánosban volt egy bomba tanárnőnk, nem is takargatta magát.

Bejött egy olyan topba aznap, hogy már akkor lefőtt a kávé. Aztán csináltam valami hülyeséget, aztán Oda jött hozzám tök közel és úgy ugatott le.

Én meg kb tátott szájjal néztem a melleit, ami kb 30 centire voltak tőlem.

Olyan büdös nagy máriást kaptam(a régi szép idők) , hogy a baseball sapkám csak úgy repült :D

2018. jún. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,mert a melleit néztem:D
2018. jún. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy volt, nem is egyszer, volt amelyik szégyenlősen elmosolyodott, volt amelyik nagyon zavarba jött, volt amelyik teljesen " feldobódott" , volt amelyik elfordult, hát ez változó...
2018. jún. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt barátom már az első randin lebukott. :D Pedig nem is volt rajtam dekoltált felső, csak egy sima pulcsi. Nem jeleztem, hogy észrevettem, nem akartam zavarba hozni már az elején.
2018. jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem
2018. júl. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!