Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zavarba jött, hogy nem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarba jött, hogy nem volt rajtam melltartó?

Figyelt kérdés

Egy közeli ismerősöm, mondhatjuk barát (49 F) szólt telefonon, hogy menjek már ki a kapuhoz, most állt meg kocsival, odaad pár holmit. Csakhogy délutánra vártam, ahogy meg is beszéltük ezért nem volt időm átöltözni, felül egy szál vékony póló volt rajtam, amiben aludtam. Próbáltam eltakarni a mellem, de ahogy pakoltunk ki a kocsiból és fel a teraszra, kénytelen voltam használni mindkét kezem. Észrevettem, hogy a mellemre téved gyakran a tekintete, vörös volt a feje, csöndesebb a szokottnál, gyorsan el is húzott.

Zavarban voltam, lehet ő is kínosan érezte magát, hogy nincs rajtam melltartó? Vagy ez mi volt szerintetek?


2020. ápr. 1. 21:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Ha majd 50 évesen ennyire zavarba jön két csöcstől akkor ott gondok vannak:D
2020. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem alapból kíván téged, és így nem tudta kontrollálni a vonzalmát :) Én is egyszer megbámultam egy ismerős csajt, aki csak melltartóban volt.
2020. ápr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
észrevette hogy észrevetted hogy bámulja a cicid :D ne kárhoztasd érte! max a lebukás miatt lehetett kínos,de hidd el nagy eséllyel tetszett neki amit látott(most nem mennék bele mennyire jók a melleid,feltételezem hogy azok :))
2020. ápr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Minden bizonnyal tetszett neki a látvány! Ezt veheted dicséretnek is!
2020. ápr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ezért is lepődtem meg a reakcióján. Nagyon jó baráti kapcsolat van köztünk, sokat viccelődünk meg komolyan is tudunk beszélgetni, így nem gondoltam, hogy ez problémát okozhat. Meg nem is akartam megváratni azzal, hogy gyorsan átöltözök, ha már segít. Bikinifelsőben már látott, akkor nem produkált ilyet :D
2020. ápr. 1. 21:27
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elsősorban férfiak véleményére vagyok kíváncsi, ti jobban beleláttok úgymond, de persze nők válaszát is szívesen fogadom. :) Egyáltalán nincs nagy mellem, inkább közepes, így is átrajzolódott a pólón, ezért feszengtem. De ő is :D
2020. ápr. 1. 21:30
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Honnan jön ez a marhaság hogy mi csak a nagy melleket bámuljuk meg? Szeretünk minden mellet bámulni(is)
2020. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen szexuálisan is vonzónak talált egy hosszú időn át semlegesnek tekintett, de érzelmileg közel álló személyt. Ez elég váratlan és erős érzés tud lenni.
2020. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#1

"Ha majd 50 évesen ennyire zavarba jön két csöcstől akkor ott gondok vannak:D"

Ugyan... majd akkor lesznek gondok, ha se két csöcsnek, se száznak nem lesz hatása!

2020. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Gymnospermatophyta ***** válasza:
Hiába tetszenek a nagyobb mellek alapvetően, egy ilyen helyzetben természetesen én is megnézném a közepes méretűeket is (ha egyébként életkorban is stimmel a dolog). :)
2020. ápr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!