Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tul hangos szex fater es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tul hangos szex fater es baratnoje kozott egy hazban az okes?

Figyelt kérdés

Apamnak par hete uj baratnoje van. Eddig se voltunk szegyenlosek egymas elott (ketten laktunk), de most van egy uj baratnoje es egyaltalan nem fogjak vissza magukat.

Egyszer arra ertem haza egyetemrol hogy a nappaliban szexelnek takaro minden nelkul.

Bar azota ez nem fordult elo mert bevonulnak a haloszobaba.

Viszont annyira azert nem zavartatjak magukat, mert resnyire nyitva marad mindig az ajto es nagyon hangosan szexel a noje ugyhogy azt hallgatom 2 szobaval arrebb is.

Amugy ez nekem bejon, de neha megis furan erzem magam.

Mi a baratnommel mindig halkan es diszkreten nyomjuk.

Bar neha arra gondolok hogy parhuzamosan nyomni faterral a szomszed szobaba aztan ki a hangosabb :DD

Viccet felre teve szerintetek ez rendben van amit felvazoltam?



júl. 10. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Igen
júl. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Tesó, ez elég fura, hogy téged ez izgat. Meg hogy egyszerre akarsz szexelni velük...
júl. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem simán bevennének! :D
júl. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nincs rendben. Van a magánéletnek egy olyan szférája, ami nem tartozik másra, még családtagra sem.
júl. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Van aki így élvezi, pl én is. Annyi, hogy én csak a baràtnőmmel 2en élek a lakásban, de tuti a szomszédok is hallanak mindent.
júl. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Elég egy tirpák család vagytok. Jó h nem a szobádban kúrnak az ágyad mellett aztán összefröcsköl a faterod, bár neked szerintem ez is oké lenne sőt...
júl. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Fater ugy látszik második fiatal korát éli. Gondolom az uj csaj joval fiatalabb tole :D

Eloszor dontsd el te, hogy most zavar vagy izgat :D ha zavar, akkor viccesen mong meg neki, férfi a férfinak, h hé fater, ajtot becsukhatnátok azért :D

júl. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!