Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hangos férfi orgazmus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hangos férfi orgazmus?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem sok tapasztalattal rendelkezem.), eddig 1 kapcsolatom volt, az 2 év után ért véget.

Megismerkedtem egy sráccal,tegnap éjjel szeretkeztünk.

Osszesen 3 alkalommal voltunk együtt, és nagyon meglepődtem amikor mindháromszor elég hangos orgazmusai voltak.

Nem ordított, de eléggé érzékelhető volt mindegyik.


Más is találkozott már ilyen férfival?

Nekem még ezt egy kicsit szokni kell :)


Köszönöm


máj. 26. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Párom is ad ki hangot orgazmus közben, de nem ordítva, hanem olyan normál hangerővel.
máj. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Miért, te nem voltál hangos éjszaka mikor elmentél? Amúgy igen, én is van mikor hangos vagyok. Főleg ha jó... Főleg ha a csaj szájában vagyok a legjobbkor. Akkor aztán nagyon jó 😍
máj. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én magamat közepesen hangosnak mondanám, de eddig nem hallottam hangos pasirol, meg a barátnőimtől sem :)
máj. 26. 18:28
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem tudom megérteni amikor valakitől még meg is kell kérdezni hogy "végeztél már drágám?", mert fapovával élvezi az orgazmust.
máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Azt meg nyilván te is észreveszed, ha rájátszik kicsit, vagy nagyon, ugye még az is lehet.
máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem játszott rá.

Éreztem a brutál orgazmusát...

Fantasztikus volt...

máj. 26. 20:31
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy így élvezi veled a szexet, amennyiben valóság az, ha úgy látod, hogy egyáltlán nem játszik rá.
máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Párom is hangosan szokott elélvezni, sőt szex közben mindig nyög, vagy mikor szopom és orgazmus előtt van nagyon, akkor nyög. Én imádom, mégjobban felizgat

27N

máj. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező hölgy!


"Érezted a brutál orgazmusát" ezt azt jelenti,hogy nagyn,sokat,s hatalmasat spriccelt?


Hova élvezett el közbe?


Szádba,puncidba,vagy esetleg popsidba?


Bocsika,de ez engem szingli pasiként érdekel,s mert rendkivűl kiváncsi pasi vagyok!


Privibe is leírhatod nekem,ha itt nem szeretnéd!

máj. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is hangosan élvezek, ha jó a szex. :)
máj. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!