Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem dúrva,hogy egy prostituált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem dúrva,hogy egy prostituált 3 kuncsafttal lehet többet keres hetente,mint egy napi 8-10 órát a munkahelyén robotoló ember heti 5 napban egy héten?

Figyelt kérdés
Ez nekem olyan durva.

júl. 10. 17:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
52%

18, ez így azért nem teljesen igaz. Elérhető rengeteg minden, de az emberek 90%-a nem tud autodidakta módon megtanulni programozni, vagy akár idegen nyelveket.


És általában aki prostinak áll, az nem a 140 IQ-val rendelkező kategória. Általában 8 általános megvan, esetleg érettségi az értelmesebbnek.


Tehát maradnának az alja munkák. Vagy úgy van vele cseszik az erkölcsösségre, eladja a testét. Komoly mennyiségű pénzt összeszedhetnek, csak mindegyik valamilyen függőség rabja, és ilyenkor nem számít a lóvé.


Az eszesebb nő amúgy keres egy sugar daddy-t magának, lásd Vajna Tímea

júl. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
77%
21. Plusz nem tanulnak meg takarékoskodni sem, sosem kerülnek jobb helyzetbe.
júl. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
59%
16. Igen, ezzel én is így vagyok, náluk volt inflációkövető béremelés, közben meg a színvonal a béka fené alá süllyedt. Jó lenne ismét 2016-17, 15k a gazella testű bomba prostikért akik tisztességgel végigdolgozzák az 1 orát.
júl. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
23. Hat akkor talán nézz ki jól és szerezz egy nőt. De gondolom bűn ronda vagy. Pénzed nincs, de a jó nőt elvárod. Szánalmas vagy.. 😅
júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
50%

24, Biztos jól tudod, hogy nézek ki :D

A prosti szakmát újabban ellepték a lusta, pénzéhes, semmirekellő ribik, akik csak a lehúzásra mennek. Ha így betaláltam, akkor valószínűleg te is ilyen lehetsz :D

júl. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

25.


6,8,19 voltam, nagyon nem talált szívem. :)


Szerintem többet dolgoztam az életemben, mint te valaha fogsz. :)

júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
29%
Ez a nagy munka a 4-es mellett vagy a Szénégetőnél van? :DDD
júl. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
38%
27. Drágám, egy amerikai cégnél vagyok munkatárs. A fizetésem kezdő, de ezek mellett teljesen rugalmas a munka. Reggel együtt reggelizünk kávé, együtt ebédelünk, délután is van egy szünet és ha pénteken úgy van, előbb végzünk. :)
júl. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!