Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem dúrva,hogy egy prostituált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem dúrva,hogy egy prostituált 3 kuncsafttal lehet többet keres hetente,mint egy napi 8-10 órát a munkahelyén robotoló ember heti 5 napban egy héten?

Figyelt kérdés
Ez nekem olyan durva.

júl. 10. 17:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
63%

Tönkre is megy mentálisan mellette, ha nem tették még tönkre gyerekkorában otthon, ami miatt ilyen szkepticizmussal tűri, amit csinál...

Ez mindig is erről szólt, hogy valakinek ez megéri-e ténylegesen, vagy tévesen úgy ítéli-e meg, hogy megéri...

júl. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
87%
Nem durva. Ameddig van rá ilyen áron, ilyen szolgáltatásért fizetöképes kereslet, miért lenne durva?
júl. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
55%
Nem véletlen nevezik "ősi szakmának
júl. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
65%
Ma ez a trendi: ha megnézed a coach-okat, a magánpszicho-mukikat, egyéb mentálhigiénés (szak)embert, azok is rengeteget kérnek el, azzal a különbséggel, hogy ott az eredmény mindig vitatható marad, de nem (feltétlen) veszélyezteti az egészségét.
júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
74%

Miben mennek töknre mentalisan?

Ismerek párat közelebbről,állandóan az a bajuk,hogy nincs pénzük.Hiába keresnek akár napi 100-200-at,az elfogy kb egy hét alatt semmi latszat nélkül,aztan kezdődik előlről.

Olyat nem ismerek aki milliomos lenne,pedig havonta is akár megkeresnek annyit.

A legtöbbel az a baj hogy ugye könnyen jön,könnyen megy.Majd holnap visszakeresem.

júl. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
59%
Én ott hagytam abba az egészet, amikor már 25öt kértek egy óráért pár éve. Most egy átlag is elkérhet már 30-40et. Átlag prosti meg kb olyan, mint egy átlag alatti nem prosti, szóval nagyon felhígult a kínálat pár éve.
júl. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
39%
16. Hát keress normális nőt. Senki nem tart a fejedhez pisztolyt.
júl. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
67%
Számomra inkább az a durva hogy a világ minden tudása elérhető lényegében ingyen, bármit lehet tanulni és bármivel lehet pénzt keresni, de valaki a pénzért baszást választja.
júl. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
69%

18. Mert lusta és életképtelen. :)

Amikor gyakornoki pozíciót kerestem, 150 helyre adtam be a jelentkezést. Most egy hónapig kerestem munkát és sikerült. Jó hely, kedvesek, normális fizetés, rendes betanítás. Szakmamban dolgozhatok. (Logisztikus vagyok, szállítmányszervezés)


24/N

júl. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
29%
Ez tényleg durva.Petíciót kell benyújtani a miniszterelnökhöz,hogy legyen itt is árstop.
júl. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!