Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka ennek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka ennek?

Figyelt kérdés
A fiú barátommal nemrégiben kavartunk. Majd lett egy barátnője, akivel egy albérletbe mentek. Emiatt a fiú barátom már nem igazán találkozik velem, mintha nem is hiányozna neki a velem való isőtöltés, viszont ha összefutunk, ott folyton dicsérget, meg akar csókolni, meg próbál rám mászni, ha nem állnék ellent simán lefeküdne velem. Sajnos nagyjából 2 hónapja engedtem ennek a csábításnak, de nagyon bánom, mert a lelki törődést nem adja meg, szex utan egyből megy is, ezt szóvá tettem. Akkor fordított egyet a technikáján, meghívott egy italra meg beszélgettünk, viszont utána ugyanúgy megpróbált rám mozdulni. Közben Facebookra a barátnőjével tolja ki az érzelmes képeket, a háta mögött meg ilyeneket csinál. Sok ember egyetlen normálisat is alig talál, neki meg akad 2 lány is és igazából mindkettőt hülyére veszi😅 nem értem hogyha velem nem akar járni, akkor lpgikusan az következne hogy a másik lányt szereti, de ha őt azereti, akkor a szexet is vele akarja, azt meg úgy gondolja hogy megteheti velem is. Múltkor mondta hogy nagyon be tudom őt indítani, viszont akkor kofejezettem fura hogy egy olyan lánnyal akar lenni akit megcsal

júl. 10. 06:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
70%

Valami biztos érez pl amikor elmegy

Mi mást kéne éreznie? Legyen szerelmes minden csajba?

A fiuk nem úgy mukodnek

júl. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

#19 jaja a k.rvákhoz járók is mind szerelmesek lesznek a prostiba és azon nyomban meg is kérik a kezét 😅

Fogadd el, a pasik simán tudnak dugni totál érzelemmentesen is, csak a nettó testi örömökért.

júl. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
32%

Most sokan le fognak szavazni, de nem érdekel. Túl értékelitek magatokat, de hiába, telített a piac. A hü..e pi..ák nem tudják hogyan tegyenek túl egymáson.

Ez nem jön össze, majd összejön az. De egyébként simán lehet, hogy tőled is többet akarT, csak te voltál a lepattintós.

júl. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Senior Séf ***** válasza:
73%
Mit nem értesz? Guminő vagy, kérdező. Adott esetben előkap a szekrény aljából, ürítkezik egy isteneset, aztán egy időre elfelejt.
júl. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Hulyere vesz teged, mindig azt mondja amit hallani akarsz csak hogy szexelhessen veled
júl. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
56%
Ügyes a csávó! 🤝🤝🤝
júl. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
48%
Egy naiv, hiszékeny kislány vagy az a baj
júl. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy utolsó manipuláló nyomi itt. Pfújjj
júl. 15. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!