Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka ennek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka ennek?

Figyelt kérdés
A fiú barátommal nemrégiben kavartunk. Majd lett egy barátnője, akivel egy albérletbe mentek. Emiatt a fiú barátom már nem igazán találkozik velem, mintha nem is hiányozna neki a velem való isőtöltés, viszont ha összefutunk, ott folyton dicsérget, meg akar csókolni, meg próbál rám mászni, ha nem állnék ellent simán lefeküdne velem. Sajnos nagyjából 2 hónapja engedtem ennek a csábításnak, de nagyon bánom, mert a lelki törődést nem adja meg, szex utan egyből megy is, ezt szóvá tettem. Akkor fordított egyet a technikáján, meghívott egy italra meg beszélgettünk, viszont utána ugyanúgy megpróbált rám mozdulni. Közben Facebookra a barátnőjével tolja ki az érzelmes képeket, a háta mögött meg ilyeneket csinál. Sok ember egyetlen normálisat is alig talál, neki meg akad 2 lány is és igazából mindkettőt hülyére veszi😅 nem értem hogyha velem nem akar járni, akkor lpgikusan az következne hogy a másik lányt szereti, de ha őt azereti, akkor a szexet is vele akarja, azt meg úgy gondolja hogy megteheti velem is. Múltkor mondta hogy nagyon be tudom őt indítani, viszont akkor kofejezettem fura hogy egy olyan lánnyal akar lenni akit megcsal

júl. 10. 06:47
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Szóval röviden ezek furák nekem

Ha talizunk, már azonnal áll neki meg a közelembe akar férkőzni,viszont nem akar velem időt tölteni, pedig amíg nem volt itt a csaja szívesen töltött


Elvileg a barátnőt szereti de csalja

júl. 10. 06:49
 2/28 Antiszociális lény ***** válasza:
60%

Nagyon egyszerű.


A srác egy gusztustalan álszent fasz.


Te meg nagyon butuska vagy, ha ezek után elhiszed, hogy érdekled.

júl. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Hát azt sejtem hogy ha valakivel a ritka tali is megteszi, akkor az nem igazán hiányzik az életedből viszont akkor tényleg nem értem hogy ha ennyire mindent pótol a másik lány a szexért miért nálam ácsingózik ha havonata 1x összefutunk😅
júl. 10. 06:52
 4/28 anonim ***** válasza:
55%
Attól, hogy mindkettőt hülyére veszi, még nem jelenti azt, hogy azok normálisak.....
júl. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Én caak azt nem értem hogy ha egy emberrel akarsz mindig lenni, és miatta kiszorítod a másikat az életedből, szexelni miért a másikkal akaraz attól még😅
júl. 10. 06:56
 6/28 anonim ***** válasza:
79%

A masik lanynak faj a feje akkor jossz te

Aztan ki tudja nincs-e 3. 4. 5. lany

Ez a fiu csak dugni akar azzal aki epp keznel van

júl. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Mert a farka irányítja, s te ezt megadod neki.

A nagy kérdés, te mit akarsz ;)

júl. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen hasonló szituban voltam két éve. Az egyik alkalommal az asztalra állított telefonnal felvettem az egészet, miutan elment elkúldtem a csajának. Aznap este már csaj nélkül volt. Rohadék mind...
júl. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
57%
Mit nem értesz azon, hogy ingyen k.nak használ és ez még tetszik is neked 😂. Gratulálok.
júl. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
73%
a szexért miért nála ácsingózol ha havonta 1x összefuttok😅 ??
júl. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!