Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka ennek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka ennek?

Figyelt kérdés
A fiú barátommal nemrégiben kavartunk. Majd lett egy barátnője, akivel egy albérletbe mentek. Emiatt a fiú barátom már nem igazán találkozik velem, mintha nem is hiányozna neki a velem való isőtöltés, viszont ha összefutunk, ott folyton dicsérget, meg akar csókolni, meg próbál rám mászni, ha nem állnék ellent simán lefeküdne velem. Sajnos nagyjából 2 hónapja engedtem ennek a csábításnak, de nagyon bánom, mert a lelki törődést nem adja meg, szex utan egyből megy is, ezt szóvá tettem. Akkor fordított egyet a technikáján, meghívott egy italra meg beszélgettünk, viszont utána ugyanúgy megpróbált rám mozdulni. Közben Facebookra a barátnőjével tolja ki az érzelmes képeket, a háta mögött meg ilyeneket csinál. Sok ember egyetlen normálisat is alig talál, neki meg akad 2 lány is és igazából mindkettőt hülyére veszi😅 nem értem hogyha velem nem akar járni, akkor lpgikusan az következne hogy a másik lányt szereti, de ha őt azereti, akkor a szexet is vele akarja, azt meg úgy gondolja hogy megteheti velem is. Múltkor mondta hogy nagyon be tudom őt indítani, viszont akkor kofejezettem fura hogy egy olyan lánnyal akar lenni akit megcsal

júl. 10. 06:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, benned legyen gerinc, és mondj nemet a mocsoknak, vagy is ahogy a 11 is írta. rohadék mindegyik!
júl. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
39%

Ami könnyen jön könnyen megy. Gerinctelen farok a srác. Ennyi. Barátnőjét már megcsalta veled. Ha te lennél az oldalán simán a te hátad mögött is félrekúrna.


Lelkizést a te oldaladról meg nem értem miért vártál tőle? Nem vagy a barátnője, akkor meg mit foglalkozna veled?


Oh, mert egyébként eljátsza a legjobb havert, amíg le nem fektet?


Spoiler alert: Más is felszopkodná magát nálad, ha minimális esélyt lát rá, hogy kapható vagy.


Komolytalan a gyerek és értem, hogy van rózsaszín köd, ha valaki bejön, de gondold át kicsit, hogy mit kellene tennie, hogy kiess az álomvilágodból. Ha az alkalmankénti szex elég vele akkor azt eddig is megkaphattad, ezután is megtudod, de ha kapcsolatot terveznél vele... Minek? Azért, hogy 2 hét múlva közösen vakarásszatok a lábatok közt, mert félrekúrt 4 másikkal?

júl. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
32%
Mert egy megrögzött p.ncivadász, akinek ha Miss Word lenne a nője akkor is meg akarná búbolni a szomszéd átlagkislányt. A csaja jobban tetszik neki, érzelmileg is kötődik hozzá, te meg csak egy ürítőlyuk vagy a változatosságért ha éppen nincs más dolga.
júl. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
De ha jobban tetszik neki miért nem azt dugja aki jobban tetszik neki?
júl. 10. 08:47
 15/28 anonim ***** válasza:
#14 értsd amit írtam: p.ncivadász, aki kb. mindenkit IS meg akar dugni.
júl. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Csak nem értem h ha a másik lány jobban tetszik neki miért nyúl olyanhoz aki nem és akihez érzelmileg sem kötődik
júl. 10. 08:52
 17/28 anonim ***** válasza:

#16 ne matekozz rajta, te nő vagy, érzelmi alapon közelíted meg a kérdést, a srác meg pasi akit a farka vezérel.

A lényeget vedd le belőle: nem akar mást tőled csak időnként a punettit, még járni SEM akar veled, de ha akarna is akkor sem változna, akkor majd téged csalna másokkal. Ahogy valószínűleg nem te leszel az egyetlen külső játékos sem a "csapatában", csak nem tudsz a többiről.

júl. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Mert a fiuk csak dugni akarnak

Na erted mar

Fiuknak nem kell szerelem, lenyeg hogy jol nezzen ki a csaj

A kanosság elveszi az eszuket

Annyira tombol bennuk a szexvágy hogy nem gondolkodnak csak dugni akanak mindenáron

Na érted már???

Muszaj megfejni a kigyot kulonben megorulnek

Felrobban a farkuk ha nem lőhetnek

Érted már??

Mit gondolsz családapák miert jarnak prostikhoz?

júl. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Fura hogy úgy is tud szeretkezni hogy semmit se érez
júl. 10. 16:56
 20/28 Noren1989 ***** válasza:
76%

Làtom, törölve lett hozzàszólàsom.


Cicàm, te vagy az ingyen luk.


Ha nem làtod be, hülyébb vagy, mint amilyennek làtszol.

júl. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!