Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis gondban vagyok… igazából...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis gondban vagyok… igazából véleményekre vagyok kíváncsi. Adott egy jól működő kapcsolat mégis rendre érzek valami szexuális űrt amit ki akarnék tölteni, plusz majdnem minden nap olyan szinten vágyom a szexre, az egész napom rámegy!?

Figyelt kérdés

Vannak reggek amig már úgy kezdődnek, hogy fantáziálok, szitukat képzelek el (kizárólag a párommal) . Valahogy mindíg szeretnék fejlődni a szexualitásunkban, konkrétan megfogalmazni nem tudnám mire vágyom pluszban, de elég idegesítő. Volt már valaki hasonlóban?


Tisztelet nektek



#szex #vágy #Fantázisa
júl. 7. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Vélhető, hogy lány, nő vagy mert sikerült hosszabban, értelmesen megfogalmaznod a kérdésed, nem ártana a nemed kiírni, mert úgy könnyebb lenne válaszolni.
júl. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
34f😅
júl. 7. 08:45
 3/7 A kérdező kommentje:
Azóta is várom a választ, hogy kiderült Férfi vagyok😅
júl. 7. 09:07
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Így már nem vagy érdekes a sok éhező recskagépnek... 😂

22L

júl. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Erre hogyan tudnánk válaszolni? Nem tudjuk a részleteket a kapcsolatotokban, és ha tudnánk is, akkor sem biztos, hogy lenne rá válasz vagy megoldás.


Ami nekem legelőször eszembe jutott, hogy mi az, ami hiányzik neked a kapcsolatból? Ha erre rájössz, akkor megvan a válasz, és onnantól tudsz azon agyalni, hogy mi lehetne a megoldás.


A fantáziáid miért nem eléd meg a pároddal?

Főleg,hogy vele is képzeled el, nekem ez az érdekes ebben.

júl. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vannak olyan csoportok ahol tudsz tanulni a szexualistasrol. Ferfikent nem igazan lesz tarsad ott mert 80% nok mennek el ilyenre.

De toluk is sokat lehet tanulni. Ezek nagyreszt elmeleti tanfolyamok alt a gyakorlati resz vagy bemutaton modellel tortenik vagy a parok egymassal. Esetleg tantra de az jo par eves dolog es sok plusz kell hozza. Keress BDSM csoportokat nezzd meg van e ami tetszik. NEM kell mindent atvenni a BDSM nem a szadizmus ! Siman lehet egy kotozes izgatas jo. Minden fajdalom nelkul. Tanulj magmegtartast. Ejakulacio kesleltetest. Prosztatamasszazst probald ki -NEM nem b..is dolog. Ellenben ha jo akkor szuper jo orgazmust ad. Tanulj noi prosztata izgatast spricelos orgazmus adasat. Szexeljetek termeszetben mosogepen autoban tilosban.


Es beszelj a paroddal errol. Na ez a legfontosabb.

júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A kulcs nem az volt, hogy Bdsm stb csoportokba járkáljak, vagy tanuljak a szexualitásról, inkább maga ez a dolog zaklat kicsit, hogy úgy érzem mintha sosem lenne elég-ezzel párhuzamban nem akarok azért az asszony agyára sem menni, az élet nem csak erről szól.Szeretem őt minden együtthatójával a problèma ugyanúgy velem is van valószínűleg (nem álltatom magam) . Úgy gondolom sok időt töltök az ilyen dolgok agyalásával, és nem találom az okát. Fejlődni szeretnék ugyan de egyformák nem vagyunk Neki minden kielégítő, elmondása szerint nem akarna változtatni-így oda is értünk, hogy vagy elégedetlenkedem, vagy megelégszem.

Nagyjából ez jut most eszembe


Tisztelet nektek

júl. 9. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!