Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » El tudnátok mesélni az intim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnátok mesélni az intim kalandjaitokat, ahol fiatalon (20-30) idősebb nővel (40-60) volt kalandotok?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi vagyok kinek milyen kalandjai voltak idősebb nőkkel. Kérlek meséljétek el.

júl. 7. 02:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Legtobb ilyen kalandom tarskeresorol volt vagy ismeretsegi korbol. Annyit el lehet mondani altalanossagban h kevesebb fuzes utan mennek bele a kalandba mert tudjak mit akarnak
júl. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Én még úgy 19 lehettem, és éppen szakítottam az akkori csajommal és akkor ezt hű de nagy katasztrófának éreztem. :D Társkeresőn valahogy szóba elegyedtem egy 50-es körüli hölggyel, s mivel jól elbeszélgettünk megbeszéltük, hogy találkozunk, s mivel én vak vagyok valahogy különösen imponált neki ez.

A város másik végében lakott, de annyira ki voltam lelkileg, hogy mindenképpen csinálnom kellett valamit. :D A buszmegállóba elém jött, felmentünk a lakására, aztán kis idő után már oly mértékben kellette magát, hogy vetkőztetni sem kellett s már az ágyban voltunk. :D

Egyébként jól tartotta magát, nagyon finom bőre volt. Ennek ellenére utána kicsit rossz érzésem volt, mégis csak anyám korabeli nő volt. Ennyi volt, nem volt ismétlés.

júl. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Még jöhetnek szorik. :)
júl. 7. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt bőven (és még most is van rá igényem), mert egy időben totál rá voltam kattanva a tőlem jóval idősebb nőkre, mert a szüzességem is idősebb nővel vesztettem el.

Ha nagyon érdekelnek a kalandjaim megoszthatok néhányat, de csak privátban :)

júl. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Céges bulin volt, iszogattunk kicsit, táncoltunk, aztán egyszer csak félrehúzott egy idősebb kolléganőm (ő volt kb 40-42, én kb 25) lesmárolt, és a fülembe súgta, hogy nagyon vágyik rám. A hazautat úgy intéztük, hogy csak ketten maradjunk a kocsiban, és az erdő szélén nagyot dugtunk a kocsiban. Utána párszor még öszejártunk dugni, de aztán abbamaradt a sztori. Nagyon nagy élmény volt.
júl. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4: Jöhetnek. Érdekel.
júl. 8. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!