Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, ha 18 évesen idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha 18 évesen idősebb szex partnerre/prostira vágyom?

Figyelt kérdés

Aromantikus vagyok, so a szerelmeskedés ezáltal engem egyáltalán nem vonz. Viszont szeretnék "megtanulni" szeretkezni, azt meg nyilván az idősebbektől jobban lehetne.


Szerintetek rendben van ez ilyen fiatalon, vagy ezt inkább idősebben kéne.



júl. 6. 00:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem extrém idősre, addig szerintem tök oké. Persze ha 80 éves nagymamákra vágysz azzal sincs gond, mai világban elfogadunk mindenkit úgy, ahogy van. Csak kölcsönös beleegyezés meglegyen persze.
júl. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az idősebb alatt 30-40esre, nagyon max 50esre (az már csak tényleg akkor ha a kora ellenére fiatalabbnak néz ki) gondolok. Szóval nem, nem nyugdíjas nagymamákat értek az "idős" alatt.
júl. 6. 02:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz . Legjobb korosztály
júl. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Tök jó, hogy találtál egy ilyen szót, "aromantikus", annak a szinonimájára, hogy képtelen vagy csajozni és teljesíteni azt, hogy egy nőt megszerezz.
júl. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, sok 30-as, 40-es nő írt neked privátot?
júl. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én szívesen tanítanálak, csak ronda vagyok és kövér, szóval ez van.

Amúgy meg szerintem nem gáz. Manapság sok fiatal srác vágyik nála idősebb partnerre

júl. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
So? So???
júl. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6 -os ugya tudod hogy ez egy heteroszexuális kérdés ?
júl. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4-es


Ha fogalmad sincs a témáról ne okoskodj.

aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!