Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckoldok, mi a nagyobb kihívás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckoldok, mi a nagyobb kihívás?

Figyelt kérdés

Végignézni, ahogy a páraitokon élvezkednek?

Vagy házon kívül lenni, és csak a tudat?


júl. 7. 00:27
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
#9 A készülődésben azért segít neked? :) Akár öltöztetni, vásárolni, takarítani?
júl. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
A tudat nehezebb,ha látom tudom miket csinálnak..
júl. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
A tudat. El tudom képzelni,hogy jellemez mint férfit,hogy minősíti a házaséletünket. Míg a jelenlétenben nem beszél erről.
júl. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
79%

Nekem végignézni nagyobb kihívás. Régebben szerettem nézni és közben élvezkedni (ezért is kezdtünk bele) de mióta erényövet kell hordanom, ez csak mégnagyobb frusztráció számomra.

Otthon lenni, elterelni a gondolataimat pl. házimunkával vagy munkával, esetleg egy film megnézésével. Ebben még segít is az erényöv, hogy még véletlenül se ilyesmin fantáziáljak. Ez már annyira a rutin része nálam, hogy igazából, egyáltalán nem kihívás.. kb minden péntek szombat este így telik

júl. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%

Cockoldhoz csatlakoznék nézni.

Nem vagy bika, csak nézőnek vagy csalócsicskának...

júl. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
73%

Az igazi kínzás az lenne , ha a feleségnek fogadalmat tennék , hogy akár egy évig hozzá sem érek és ezt csak is más pasi teheti meg vele , én még véletlenül sem .

Valamint minden egyes , mással való együttlétet nekem kötelező szerűen végig kellene néznem , ahol bárki bele élvezhetne , kivéve engem .

Nekem max az önkielégítés lenne megengedve , de az is csak óvszerben , hogy még véletlenül se én tőlem essen teherbe .

Az igazi meglepetés az lenne , ha végül teherbe ejtené valaki és a babát megtartaná .

Na kb : ez már egy extrém kihívás lenne .

júl. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Nagy Dávidka válasza:
44%
Semmi baj ha a feleség másal szexel ha a férje pláne élvezi is , izgatónak érzi ! Volt benne tapasztalatom ! Izgató !
júl. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
94%
Mi voltunk hármasban, férfi bi nélkül. Izgalmas volt nagyon, de az is amikor lett egy pasija, mármint a tudtommal. Sőt szinte én löktem bele,hogy találkozzon vele. Én szeretem mással látni, de fantasztikus az is, mikor készülődik a pasihoz és tudom, hogy neki csinosítja magát, neki borotválja a punciját. Áll a farkam végig még haza nem ér. Akkor ruhákat ledobjuk és egy fergeteges szex közben, részletesen elmeséli mi volt. Nálunk ez jól működik és élvezzük. De nyilván a legtöbb embernek ez teljesen elképzelhetetlen.
júl. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
73%

Számomra is a legnagyobb kihívás az amikor hazaér egy ilyen esemény után és nem dughatom meg. De maga a cuckold, az hogy órákig azon fantáziálok hogy miközben én itthon főzök takarítok, egy más, nálam sokkal jobban kinéző férfi dugja a feleségemet meg még miket csinál vele, egy olyan sub béta elmeállapotba repít hogy mikor hazajön és nemet mond szinte örömmel fogadom el ezt a végtelenül frusztráló ignorálást..


Kellett pár alkalom persze hogy feldolgozzam hogy ez már nem (csak) rólam szól. 1-2 alkalommal duzzogtam, de utána én magam ajánlottam fel, hogy csinálok neki egy forró fürdőt, megmasszírozom, stb. Ez sajnos annyira bejött neki hogy mostmár tényleg nagyon ritkán van szex miután hazajött, dehát rendszeresen közli velem a feleségem, hogy tulajdonképpen én akartam ezt, és hogy legközelebb vigyázzak mit kívánok.. (Hozzáteszem bármikor abbahagyhatnánk ezt, de én így is nagyon élvezem, ő meg pláne)

júl. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon izgat ez a dolog, csak sajna nem tudom rábeszélni a feleségemet a dologra, pedig amúgy imád flörtölni.
júl. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!