Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mennyi ideig bírjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyi ideig bírjátok az aktust?

Figyelt kérdés

júl. 6. 13:09
A kérdező szavazást indított:
0-3 perc
3-5 perc
5-10 perc
10-15 perc
15 perc - 30 perc
30 - percnél több
Ameddig akarom
32 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem sikerült annyira agyban átvegyem az irányítást, hogy tudom kontrollálni. S lehet most lepontozni, aki hitetlen tegye meg, de van ilyen!
júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Régebben voltak olyan partnereim, akik szerették a maratoni aktusokat, igazából addig tartott, ameddig akartam. Új partnernél, mikor az újdonság varázsa is hatott, nem mindig volt egyszerű, de azért némi önuralommal általában nem volt gond. Az első néhány perc volt kritikus, ha azon túljut az ember, akkor utána mehet bármeddig. Persze nőtől is függ, ha átveszi az irányítást, és eltökélt szándéka, hogy "kivégez", akkor nincs mit tenni.😂

A feleségem viszont a rövid, igen aktív meneteket preferálja, 5-10 perc elég neki.

júl. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 xKakashix ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy előtte mennyi ideig nem volt szex, ha rendszeres van tovább bírom, de vannak olyan napok amikor csak simán túl érzékeny és hamar elmegyek, meg olyan is van amikor kevésbé érzékeny és tök sokáig bírom, változó.
júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem akarok nagyképűsködni, de szinte bármeddig. :) Persze, előfordul, hogy 10-15 perc max és durranok, de általában bármeddig tudom csinálni :)

31F

júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért tegyük hozzá, hogy aki "maratonista, ott eljutni a csúcsra nehezebb feladat, mint ahoy látszik. Mikor átestem a holtponton, volt hogy órákig, sőt egyáltalán nem tudtam elélvezni, ami meg már magyarázkodásra ad okot, mert ilyenkor, felmerül a lányban hogy "ugye nem velem (mármint vele) van gond.
júl. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5 ebben van igazság, de azért bizonyos keretek között ugyanúgy, mint azt, hogy "sokáig nem akarok elélvezni", azt is lehet kontrollálni, hogy "most már akarom". Nyilván erősebb ingerek is kellenek hozzá, mert az addigiakat megszokta az ember. Egy megfelelő póz, tempó, pár izgató, mocskos szó, megkérni a partnert, hogy simogassa magát, meghozza a kívánt eredményt. Ami sokkal intenzívebb, mint pár perc reszelés után.
júl. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor élvezek el magamtól ha valami nagyon perverz dolgokat csinálunk, sima szex mehet vagy 30 percig is.
júl. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálam ez erősen pózfüggő.

Misszionáriusban 2-3 percig bírom csak, doggy 5-10 perc, ha viszont én vagyok alul és beleül a nő lovagolni, simán bírom fél óráig is!

júl. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Alapvetően mindig is gyorstüzelő voltam, legalábbis úgy gondoltam én, aztán jónéhány nő után rájöttem, hogy ez az átlag, és a normális, a legtöbb férfi nem bír órákat, mint ahogy itt írják, de rá kellett jönnöm, a nők se bírják sokáig.

Egyébként nálam 5-10 perc az átlag, de van, hogy 2-3 perc után elsülök, ez akkor fordul elő, mikor hetekig nem szexeltünk, és nem is vertem ki rég. Szerencsére ritka az ilyen, és ha mégis, akkor általában kitudok erőltetni egy második menetetet.

Az átlag olyan 5-10 perc, de ez is úgy, hogy mondjuk ha misszivel kezdünk, akkor kell pózt váltsunk néhány perc után, és akkor megint bírom jópár percig, mikor megint jön az inger, akkor újra váltás. Sokszor van, hogy érzem punciban, hogy azonnal elsülök mostmár, de mivel nem élvezek punciba, szájjal fejez be a barátnőm mindig, ilyenkor a helyezkedés meg a váltás miatt mindig kell még 2-3 perc amíg el is élvezek, hiába érzem úgy azelőtt punciban, hogy végem. De ez jó is szokott lenni levezetésnek, hogy orálozik még nekem, mindketten élvezzük.

Hozzáteszem, ezalatt az idő alatt a barátnőm is eltud menni 2x, szerencsés esetben akár 3szor is, és utána nem is szereti folytatni, mert érzékeny lesz, szóval semmi értelme, hogy többet bírjam. Volt olyan, hogy jónéhány pohár bor lecsúszott, és utána szexeltünk, az alkoholtól kicsit betompultam, és éreztem, hogy bármeddig bírnám. De akkor is 10 perc után kérte, hogy hagyjuk abba, mert ő már elment, aztán befejezett másképp.

júl. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!