Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, hány percig bírjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hány percig bírjátok lovaglópózban,hogy mindjárt elélveztek?

Figyelt kérdés
Partnerem 10 másodpercet bír kb,ez normális? Nekem kedvenc pózom, de alig dolgozok rajta,már emel ki,mert nehogy eldurranjon, és ez folyton így megy. Persze valahol bók,csak én nem tudok elmenni így abban a pózban,mert nincs időm.

máj. 5. 08:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Bármennyit akkor élvezek el, amikor akarok.
máj. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
csajom kb 2x élvez el lovaglóban mire én egyszer
máj. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%

Rajtam rodeózhatnál 30-40 percig is baby!

10 másodperc??! 🤣🤣

Szegény Te! 😕

máj. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%

15-20 perc.


Barátnőm 5-6 perc utan szokott remegve ramesni, de nem kímélem, folytatom tovább.

máj. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
Jó bírom,mert előtte más pózban megdugom,aztán hozzászokik a farkam.Legszebb látvány látni a lányt ahogy élvezkedik rajtam.
máj. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
Feleségem is hamarabb élvez el lovaglóban, mint én. Igaz alulról néha rá segítek neki.
máj. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Az előző páromnak 8-10 perc kellet, hogy elmenjen akármilyen pózban, de leginkább hátulról szerette, ha előrenyúltam és izgattam a peckét. Ha nem volt fáradt, dupláztunk.

A mostanival is bírnám 20 percig, csak ő nem igényli és nekem se jó már sokáig húzni, mert lelankadok. Hiába, öregszem.

máj. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
17%
Én is így vagyok lovaglóval, hogy szinte akármeddig birom.
máj. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
17%
Legközelebb ne kisfiúval kezdj!
máj. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
Sokáig bírom sajna nehezen tudok elmenni volt mar hogy a partnerem nem birta tovább ugy remeget a lába.
máj. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!