Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az a fiú/férfi, aki önmagát szubmisszívnek tartja, és hirdeti is magát mindenféle oldalakon, az nem hajlandó alávetni magát egy dominánsabb nőnek?

Figyelt kérdés

Magyarán a saját feltételei szerint akar “rabszolgáskodni”.

Nem akarok semmi extrémet, ennek ellenére mégsem találok olyan pasit, aki magát alázatosnak hirdeti, ám mégsem az.

Csak én futok bele ilyenekbe, vagy tényleg nem létezik?


júl. 6. 10:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinteem a hírtelen adta lehetőségtől beparázna pasi, ez lehet mögötte.
júl. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Magyarán a saját feltételei szerint akar “rabszolgáskodni”


Alapszabály, hogy feltételek és előre megbeszélés nélkül nem megyünk bele semmibe. Minimum vannak alapszabályok és előre egyeztetett tabu témák, de normális esetben a konkrét vágyakról is egyeztetnek a partnerek. Ez a feltétel nélküli "rabszolgaság" már nagyon az alja a műfajnak, és szerintem a femdom közösség értelmesebb része is elítéli. Egy kapcsolatnak, ahogy egy konkrét eseménynek is mindkét fél kielégülésével kell járnie, vagy minimum élveznie kell mindkét félnek.

júl. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

12:32 több dologban sem egyezik a véleményünk

De szó sem volt arról, hogy nem előre egyeztetett dolog történne.

Azt állítják magukról, hogy BÁRMIT megtesznek a domina kedvéért, ennek ellenére egy teljesen alap dologra sem hajlandóak, amit egy szub pasinak meg kellene tennie

júl. 6. 12:35
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Mert nem szubok, csak sikertelenek és úgy vélik talán így könnyebben egy nő kegyeibe fogadják magukat.
júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit kellene megtenni? Én eléggé benne vagyok mindenben, kíváncsi vagy mit nem akarnak.
júl. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, én is kíváncsi vagyok mik neked az alap dolgok, amikbe nem mennek bele?
júl. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Olyan dolog foglalkoztat, hogy kibérelnék egy házat, vagy lakást egy hétvégi napra, és az lenne a “szolgám” feladata, hogy a parancsomra ki kellene elégítenie engem. Ujjakkal, nyelvvel, segédeszközzel, csak farokkal nem.

Ennyi. Túlzó vágy?

júl. 6. 15:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem durva. De én mondanám meg hova megyünk mert egy idegen nővel nem akarnék oda menni ahova ő akarja.
júl. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
17:19 Egy szálloda, vagy valamilyen vendéglátó egység szerintem nem félelmetes hely :)
júl. 6. 17:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne, de nem hétvégén.
júl. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!