Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szégyen,gáz ha valaki 28...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen,gáz ha valaki 28 évesen szexelt először?

Figyelt kérdés

júl. 5. 18:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Én 16 évesen vesztettem el, most vagyok 19 és előtte nem volt kapcsolatom egy fiúval sem. Akkor volt az első csókom is.
júl. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 érdeklődő35 ***** válasza:
92%
Nem. Pont ma hallottam wgy kollegáról, hogy 30 éves kora után volt az első, és eddig egyetlen pasija, és most meg szingli 35 éveswen. Pedig kimondottan csinos, helyes lány
júl. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nőként nem.
júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Mért pasiként miért gáz akkor?
júl. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%
Mert aki pasiként 30 évesen szexel először az igen csak későn érő típus lehet vagy nem tud megfelelően kommunikálni a gyengébbik nemmel.
júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
jobb későn mit soha
júl. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

"Mert aki pasiként 30 évesen szexel először az igen csak későn érő típus lehet vagy nem tud megfelelően kommunikálni a gyengébbik nemmel."

Mert egy nőre nem húzható rá, hogy későn érő típus, vagy hogy nehézségei vannak a kommunikációval/kapcsolatteremtéssel?

júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Imádom mikor veszekedtek :D

Mindjárt hozom a popcornt... xD

júl. 5. 21:19
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem!
júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
16%
Egy nőre is ráhúzható persze. De őket még is kevésbé nézik le emiatt.
júl. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!