Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők mekkora farka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők mekkora farka volt a párotoknak akit megcsaltatok?

Figyelt kérdés
júl. 5. 09:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
16-17, teljesen jó volt. Egyáltalán nem emiatt csaltam meg, hiába akarsz ide kilyukadni.
júl. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
26%
11 cm-es volt neki, de elég gazdag volt, úgyhogy vele maradtam. Közben meg szétpumpálta a puncim a fiatal macsó szereeőm, akinek 19-es volt 🤪😊
júl. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem a farkával volt a baj. De már megint témánál vagyunk. Mintha ma más tulajdonság nem is létezne. 🤣🤣
júl. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Akit életem soran lecseréltem, soha nem a farka mérete miatt volt. Pedig 12 centis is volt közte, nem volt vele baj.
júl. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Egy nő nem a farka miatt csalja meg a pasit, hanem a figyelmetlenség és elhanyagoltság érzése miatt.
júl. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Csaltam már meg 20 centis páromat 13 centissel! Sőt el is hagytam később érte, mert totál beleszerettem!

Aztán mégis zátonyra futott a kapcsolatunk 2 év alatt, és őt egy 18 centissel csaltam meg.

Igazából nem érdekel olyankor, kinek mekkora, ha bejön a pasi és kívánom, lefekszem vele úgyis!

júl. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
27%

Nem is átlátszó az egész.

Hirtelen mindenki a 10 centissel lépett félre és mindenki a nagy farkúakat csalja meg.

júl. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem ezen múlt a dolog….
júl. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
7-es, miért lenne átlátszó? Jól eleresztett haverokat is dobták a nőik. Mondjuk, az egyiknél elég egyértelmű volt az ok, miután a szakmunkás, kissé proli modorú srác nőjére ráhajtott egy menő multinál dolgozó pali, hogy ott nem csak a faszméret volt a döntő.:D
júl. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
38%
A lány aki megcsalta velem a barátját nem volt kisebb farka csak büdös volt a segglyuka.
júl. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!