Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők érzik a különbséget...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők érzik a különbséget ujjazás és behatolás között?

Figyelt kérdés
Tegyük fel kutya pózban -hogy ne lassa a nő, mi is van benne- a férfi nem a péniszét, hanem két ujját dugja be, ami kb. Olyan vastag mint a pénisz, akkor a nő észre fogja venni a különbséget?

júl. 5. 08:05
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
32%

Szeretnél dugni a csajod meg csak pettingel és titokban az ujjad leple alatt becsmpésznéd a lompost? Ha a csaj nem akarja ezt és te mégis megteszed, az már belecsúszik a nemi erőszak tárgykörébe. Ráadásul gumi nélkül dugnád be? Mert ha mást nem, a gumit egyből megérzi és észreveszi. Ha meg védekezés nélkül tolod be a csepegő kukidat abból baba is lehet. True story, ismerek egy 22 éves kis "előnedvet" akit apuka csak6a elején tölt be egyszer, aztán a csaj ráparancsolt, hogy gumi, majd pár hét múlva jött a meglepi, hogy terhes.

Szóval mielőtt k-va nagy hülyeséget csinálsz ami akár a BTK-ba is ütközhet, egy jó tanács ingyen. NE CSINÁLD!!!

júl. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
75%

Azért van különbség. Meg másból is lehetne érezni. Elszomorító, hogy egyáltalán ilyen felmerül valakiben.

De van erre egy rendőrvicc...

júl. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

20! Vagy átlagos farkam van (kb. 4-5 centi vastag) és vastag ujjaim.


21! Ez meg! 🤣🤣🤣🤣 hogy te mekkora egy beteg állat vagy! Komolyan, itt pár ember súlyosan agybeteg.

Nem nézem a kérdést pár óráig, és ez van! De legalább röhögtem egy nagyot, köszi, azért ne magadból indulj ki.


De akkor storytime!

Tegnap este összefogtam két ujjamat, és azt néztem, hogy kb. Együtt olyan vastag, mint a makkom, viszont mivel még nem voltam soha nővel elgondolkodtam, hogyha a lány nem tudja mit dugunk bele eszrevenné-e, hogy mi az.


Értitek már?

júl. 5. 14:07
 24/34 anonim ***** válasza:
48%

21-es vagyok.

És te kérdező, vajon miért gondolkozol olyasmin, hogy észreveszi e a különbséget?

Kapd be két ujjad, aztán egy ugyanakkora "cerkát". Érzed a különbséget? Szívesen, hogy segítettem megválaszolni. Nekem ilyen kérdés dzűzen miért nem forfult meg a fejemben? Talán mert nem akartam titokban becsempészni?

júl. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
24! Látod megint te gondolkozol ezen, szóval igenis TE gondolkodtál ezen, higy titokban becsempészd! 😉
júl. 5. 17:10
 26/34 anonim ***** válasza:
76%

Én kis agresszív szűz filozófusom!

A te csajod soha nem fogja megtudni, hogy a pöcsödet dugtad be. Mindig azt fogja hinni, hogy az ujjad az.

júl. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
26! Bár igazad lenne...
júl. 5. 17:57
 28/34 Aladdin21 ***** válasza:
46%
Hát nem tom két ujj elég vékony.
júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy te éreznéd-e a különbséget a kettő között.
júl. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Hosszúság, keménység, az, amit csinál vele. Nem ugyanaz
júl. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!