Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szégyenlem magam és teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyenlem magam és teljesen elvagyok veszve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rövid leszek. 3 hónapja megkértem a mostani párom kezét. Nagy a boldogság nem is volt semmi probléma egészen múlt hét előtti szombatig. Egy romkocsmába mentem a haverjaimmal és ott volt az exem is. Nem foglalkoztam vele már évek óta nem beszéltünk és gondolni se szoktam rá egyáltalán. Kicsit felöntöttem a garatra és az este vége az lett ,hogy exem konkrétan megerőszakolt hazafele menet a nyílt utcán. Mindenre emlékszem,de valószinüleg a fű hatása miatt(nem vagyok hozzászokva) annyira le voltam gyengülve ,hogy nem tudtam védekezni. Nagyon örlödöm mert félek a mennyasszonyom nem hinne nekem (nem hibáztatom) a rendőrségre se merek menni mert mégis csak egy 100 kilós férfi vagyok az exem meg jó ha fele ekkora. + hatalmas a szégyenérzetem. Sose csaltam meg egyik páromat se.Szüleimmel/barátaimmal mindent megosztok de ezt nem merem. Senki se tud róla csak az exem és én. Ti mit tennétek a helyembe?
júl. 4. 12:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
Kamu!
júl. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
72%
Es asnam magam . Inkabb minthogy tonkre tegyem drogos patkanykent a leendo felesegemet....
júl. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
72%
3 éve nem füveztem. Veregessem a szádba te büdös köcsög. Széthúzom a farpofád és bele füttyülök a segg/edbe kisfiam .- Ezt kaptam uzibe a kedves kerdezotol :)
júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%

Abszolút hihető sztori.

Hozzám meg tegnap becsöngetett Tom Hardy és egész éjjel ujjazott, nyalt és minden az én kedvemre történt, nem is kért viszonzást.

júl. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
ma 12:43 Remelem nem pasi vagy... XD
júl. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pasi 👉👌
júl. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Hát ha még itt egy noname kérdező oldalon is ilyen reakciókat kapok akkor tényleg jobb ha nem szólok senkinek. Tudom,hogy hihetetlen a story. Mindenesetre köszönöm a válaszokat .

3. Tőlem nem kaptál üzenetet pláne nem ilyent .

júl. 4. 12:48
 8/27 anonim ***** válasza:

Életem... soha életemben nem füveztem.

Tavaly barátnőm adott egy cigit. Elszívtam és néztem rá, hogy most mit kellene érezni? Semmit nem éreztem.

Másnap kipróbáltam ugyan ez.

Pedig 50 kilós nő vagyok...

De vannak ismerőseim ilyen körökben akik szoktak ilyennel játszani. Soha senkit nem láttam szétcsúszni csak fű + alkohol kombótól.

júl. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Azért ha neked csak a pia és a fű úgy beütött, hogy szinte “magatehetetlen” lettél (gondolom nem kiabáltál vagy mit tudom én), akkor tényleg nem bírod, és nem kéne ilyet csinálni.
júl. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
3. Tőlem nem kaptál üzenetet pláne nem ilyent ----Ram irnal, h lassam a nicked ?
júl. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!