Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan nők akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan nők akik szeretik a pasit enyhén dominálni, főleg edgingre gondolok, illetve egymás után megfejni annyiszor hogy már rossz érzés legyen a pasinak, esetleg kisgyerekként bánni vele, pl megfürdetni ilyesmi?

Figyelt kérdés

júl. 3. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Enyhén dominálni igen, ha olyan a hangulatom, az viszont nem vonz, hogy gyerekként bánjak vele.
tegnapelőtt 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem ilyenekkel kínozni a párom, de meg is érdemli, mint minden férfi ;)


A legjobb a kettőt ötvözni még pluszban egy erényövvel. Az eddigi legjobb ilyen elnyújtott játékom az volt, hogy erényövbe zártam elsején, és megmondtam neki, hogy ebben a hónapban nem kerül le róla, és nem is mehet el. Viszont minden nap húztam az agyát legalább öt-tíz percig, hol vibrátorral játszottam a bezárt kis szerencsétlenségével, hol orálisan, és persze sokszor ki kellett elégítenie engem, vagy néznie kellett, ahogy maszturbálok előtte. A hónap utolsó napján este már remegett szó szerint, ahogy várta az éjfélt, kapott is egy jó elrontott orgazmust. Nem mondtam meg neki előre, de már eleve ezt terveztem, péntekre esett a hónap vége, kövi két nap sehová se mentünk, így belefért a fáradtság, óránként állítottam be ébresztőt magamnak az órámon, és bármi is volt, azonnal jött a fejés, első éjszaka is végig. Én nagyon könnyen visszaalszom, de ő nem, semmit nem aludt kb, reggelre már fájt az is, ha hozzáértem, de nem kegyelmeztem neki, kb 15 után mondtam, hogy csak akkor hagyom abba, ha már könyörög, hogy zárjam be újra, de most két hónapra. Próbált ellenállni, de vasárnap hajnalban ez a pont is eljött, nem bírta tovább ;-)

tegnapelőtt 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!