Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal fiúk meg szokták...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal fiúk meg szokták beszélni egymás közt ha valamelyikuk becsajozik hogy milyen volt a csajjal a szex?

Figyelt kérdés
jún. 8. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem,soha.
jún. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A csajok valamiért azt hiszik, hogy minden apró részletet megbeszélünk nagyon alaposan, pedig nem. Eldicsekedni szerettem én is azonnal, ha végre megvolt egy csaj egyetemről, de annyit beszéltünk meg csak, hogy isteni volt, vagy nem annyira (pl ha nagyon passzív), meg esetleg hogy milyenek a mellei. Semmi más. Illetve van egy máig nagyon jó haverom, akivel megtudtam beszélni régebben, meg még most is olyan problémákat, hogy pl ha beégtem hogy nagyon gyorsan elélveztem, vagy ha merevedési gondjaim voltak, régebben küzdöttem ezekkel. De ez nem jellemző, hogy a fiúk megbeszéljék egymással.
jún. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg szokták, ahogy a lányok is, de nem nagyon részletekbe menően, hanem csak hogy jó volt-e, mekkora a farka, kinyalt-e, leszopott-e stb. De van olyan is, aki egyáltalán nem beszél erről. Egyénfüggő.
jún. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a legjobb barátnőmmel mindent megbeszéltünk( mekkora volt a farka, hogy kefélt, hova élvezett stb)

Gondolom a srácoknál sincs másképp

jún. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, meg mi az hogy! :) Attól függ persze... ha nagyon szerelmesek a csajba, akkor nem minden részletet teregetnek ki, de ha "trófeának" érzik a dolgot akkor még olyan dolgot is hozzátesznek ami meg sem történt 😂
jún. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Közeli jóbarátokkal igen
jún. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Részleteiben nem, de általánosságban igen, jó volt, nem volt jó, kb ennyit.
jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!