Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, jártatok már úgy hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, jártatok már úgy hogy olyan pasit fogtatok ki akinek kicsi van és nincs 17cm a farka mérete?

Figyelt kérdés
Az a süket duma nem érdekel hogy a kisebbel is ugyanolyan jó. Kopjatok le ezekkel.
júl. 3. 13:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%

Az még véletlenül sem opció, hogy azért untak rád, mert pocsék vagy az ágyban. Az még véletlenül sem fordulhat elő, hogy:

- nem tudsz vagy nem szeretnél ujjazni

- nem tudsz vagy nem szeretnél nyalni

- nincsen gyengédség

- nincsen érzékiesség

- nincsenek csókok, ölelések, érintések

- nincs hosszas és változatos előjáték

- nincsenek változatos pózok

- nincsenek változatos felállások

- önző vagy

- gyors vagy

- unalmas vagy

És még lehetne sorolni a sok potenciális indokot, de nem-nem, biztos a farokméreted a kicsi, amit biztos minden nő centivel mért le.

júl. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
#13 Mert szerinted nem röhejes a 13-15cm mikor már a többségben a 17-20cm dominál a férfiaknál?
júl. 3. 13:47
 13/17 anonim ***** válasza:
83%

Én már nem vagyok "annyira" fiatal, és bár sose méregettem centivel a pöcöket, de tudom mekkora 17 centi és még sose volt dolgom nagyobbal. De lehet csak én fogtam ki így. 😂

Meg mondjuk nem is voltam olyan sok pasival, csak 7tel.

júl. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
80%
Képzeld, nem szoktam idegen férfiak farkán elmélkedni, nem vagyok te. A barátom farka se tudom, hogy hány centi, mert sose mértem le. 15 és 17 között lehet, de nem érdekel.
júl. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt egy eset.

A szex megoldható ujjal is, s hidd el van az az érzés, amikor leszarod a méretét a másik félnek csak legyen már egy rendes faszi... és ugyanúgy szívvel lélekkel bármikor benne voltam orálistól a szexig mindenben.


Az illető is rendes ember volt, helyes, kedves, imádnivaló, bármit megtettem volna érte, de betegesen megszállottja volt a pici farkának (4cm) és ezzel a depresszióval elcseszte a kapcsolatunkat...


Ne ess ebbe a hibába, mint ő!


Magamat is ki tudom elégíteni spriccig egy ujjal is, ami nőként magadnak kifejezetten fárasztó, akkor egy pasinak miért ne menne.


Valakik meg a méretükkel se tudnak mit kezdeni, mert nem értik mi is a szex.

Nem csak a ki-be huzogatásból áll és nem csak pénisz létezik.


Két félről és egymás kényeztetéséről, élvezetéről szól.

júl. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ui: 13-15cm... Jópáran örülnének, ha enne nekik akkora. Pl a 4 cm-es depifiúm.
júl. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
87%

Szóba se állok olyan férfival, akinek nincs legalább 35 cm-es farka.


Szóval kopj le a méretkomplexus kérdéseddel.


Így most jó?

júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!