Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, jártatok már úgy hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, jártatok már úgy hogy olyan pasit fogtatok ki akinek kicsi van és nincs 17cm a farka mérete?

Figyelt kérdés
Az a süket duma nem érdekel hogy a kisebbel is ugyanolyan jó. Kopjatok le ezekkel.
júl. 3. 13:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Te és a társaid nem szeretnétek lekopni az ezredik "kisfarkú vagyok, sajnáljatok" kérdéseitekkel? A kategória fele ugyanaz az önismétlő hiszti, már nem érdemes normálisan válaszolni.
júl. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

De nem válaszoltál a kérdésre. Nem lennének ezek a kérdések ha a nőknek nem csak a nagy farok kellene. Annyi hazugságot olvasni itt hogy jaj a 20 centis nem tudta használni, meg önző és béna stb.

13 centivel meg élete orgazmusait éli át meg spriccelve élvez el... nonszensz

Normális ember ezt nem hiszi el. Élőben ezt előadnád sirva röhögnének az ottlévők.

júl. 3. 13:26
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Én csak ilyet fogtam ki! :(
júl. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Egy újabb kisfaszú és a frusztrált élete. Welcome te vagy a sokadid.
júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Neked mekkora van muraközi csődör?
júl. 3. 13:34
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Te akarsz nagy faszt kérdező csak a jóisten akkorát adott amekkorát érdemelsz
júl. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a nőknek nem a farkad méretével van problémájuk, hanem a körülötte lévő ember egy ratyi 😂😂😂😂
júl. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
9 Vótmá
júl. 3. 13:35
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
Te kis frusztrált pöcs hahahaa kisfaszúúú és még fixen büdös is hahahahaha
júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%

Nem lehetne betiltatni az összes kisfarok/nagyfarok kérdést? Annyira unalmas már...

És ezredik alkalommal sem esik le a sok retardált farokméregetőnek, hogy ez az egyik legkevésbé fontos szempont a nőknek.

júl. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!