Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szerintetek mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek mi a lehet a legcikibb dolog az ágyban egy fiúval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
júl. 3. 11:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%
Engem valahogy a 100% természetes szőr, úgy meghagyva nagyon zavar. Valahogy szopni gusztusom sincs, és “csikiz”, meg utána rátapad a farkára…ahh, na mindegy. Az borzalom, attól minden kedvem elmegy. Az ápoltan szőrös az tök oké nyilván, én sem vagyok sajnos mindig teljesen csupasz, de azért van ami sok… 21N
júl. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Ha néhány lökés után elsül ,és nem tesz ellene semmit sem.Például nem kér orvosi segítséget."

És méghogy a férfiaknak vannak irreális elvárásai a nőkkel szemben... Mégis milyen orvoshoz menjen azzal, hogy hamar elsül? És mit tud vele csinálni az orvos?

júl. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12!Nagyot tévedsz ,van rá orvosi segítség ,gyógyszer is.
júl. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13 Nincs
júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13as

Mesélj, mert érdekel.

júl. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!