Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek ha kiderülne,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha kiderülne, hogy pár éve egy házibulin a barátnőtöket részegen 4-en dugták meg?

Figyelt kérdés
Egyszer berúgott és így járt, ez már jó pár éve volt. Mit tennétek ha kiderülne?
júl. 2. 15:48
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:

48:


Ok, legyen igazad, én is utolsó, csöves g.ci vagyok. Ettől még a kérdező csaja is az, és a kérdező vele van, nem velem. Sok boldogságot kívánok nekik!

júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 A kérdező kommentje:
Nem ribi ettől függetlenül, mindenki volt fiatal, ha ribi lenne akkor az 1 év alatt is meglépett volna hasonlót
júl. 3. 15:20
 53/57 anonim ***** válasza:
33%

Mindenki volt fiatal....


100-ból szerinted hány nőnek van ilyen tapasztalata? 1-2 maximum, berúgás ide vagy oda.


Ami késik, nem múlik, de nyugtasd magad. Sajnos hiába teszed, folyton ezek a képek vannak fejedben, hogy a kis aranyos, mostanság otthon főzőcskéző, kötögető barátnődet milyen lehetséges módokon dugták, szopatták szanaszéjjel 4-en pénteken. Szombaton mi lehetett? Az talán már említésre sem méltó, 2-3 szopás, ki emlékszik már rá?

júl. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:

"nem arról van szó, hogy ki akarta próbálni és neki tetsző emberekkel kipróbálta, hanem hogy részegen a maradék erkölcsi érzéke is feloldódott és bárki megdughatta. Ha 10-en lettem volna akkor 10-en, ha 20-an akkor 29-an."


Amúgy már bocs, de ezt miből is szűrted le? Merthogy a kérdező szövegéből én egyáltalán nem látok semmit ilyen biztosnak.

júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
De kérdező, még mindig nem derült ki, hogy te mit gondolsz a dologról? Miért kérdezted egyáltalán? Mi döntsük el helyetted, hogy mi legyen a csajjal? Nem is ismerjük...
júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
Ez igaz 55, miért mondta el, hogyan derült ki egyáltalán?
júl. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Aki nem piál be ennyire az feltehetően nem kerül ilyen helyzetbe...
júl. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!