Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek ha kiderülne,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha kiderülne, hogy pár éve egy házibulin a barátnőtöket részegen 4-en dugták meg?

Figyelt kérdés
Egyszer berúgott és így járt, ez már jó pár éve volt. Mit tennétek ha kiderülne?
júl. 2. 15:48
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
100%

De most milyen válaszokat vász? Kaptál már mindenfélét. Van akinél ez "válóok", mást izgat a dolog és még örülne is ilyen nőnek. Minden eset megítélése egyéni mérlegelés kérdése, tehát végsősoron neked kell tudnod, hogy állsz ehhez a témához!


Engem felizgatna, ha szex közben elmesélné valószínűleg hatalmasat kefélnénk miközben elképzelem a szituációt. Sőt, élőben is szívesen résztvennék ilyenben a barátnőmmel, ha ő nyitott rá.

júl. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
Én a 37-est írtam. 3 ember szerint engem sem zavarna a dolog, 3:1, szóval kiderült,hogy nekem sem lenne ez probléma, ugyanúgy folytatódna a kapcsolatunk. Elnézést, rosszul tudtam amikor azt a választ írtam.
júl. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:

42


Szerintem ne vedd zokon, hogy itt az emberek többsége nem tud, vagy nem akar különbséget tenni a máshol megszokott "like" gomb között, és aközött, hogy hasznos-e valakinek a válasza, függetlenül attól, hogy egy szubjektív kérdésben egyetért-e vele.

júl. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
61%
Itt nem arról van szó, hogy ki akarta próbálni és neki tetsző emberekkel kipróbálta, hanem hogy részegen a maradék erkölcsi érzéke is feloldódott és bárki megdughatta. Ha 10-en lettem volna akkor 10-en, ha 20-an akkor 29-an. Ilyen csöves szutyok ribiket dugtunk anno a Sing-Sing táborban meg a Kartell koncertek után. Jól megdugtuk őket + ez+ az, de akkor is ezt gondoltuk róluk.
júl. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
50%

44


Mindig ámulatba ejtaz a fajta a férfi logika, amikor valaki leír valami hasonlót, de arra a felismerésre soha nem jut el, hogy ha a másik ember igénytelen "szutyok", akkor ő maga is az.

júl. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
52%
45: az élet nem logikus. Sajnálom.
júl. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
Egy nőt akkor lehet megdugni, ha ő is akarja vagy ha elvesztette a kontrollt önmaga felett, mert egyébként csak megerőszakolni lehet.
júl. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:

46


Szerintem nem az élet nem logikus, hanem a te gondolkodásod, és a hozzád hasonló felfogású férfiaké.


De sajnálni ne sajnáld.


Én következetlenek és képmutatónak tartanám magamat, ha ugyanazt a cselekedetet máshogy ítélném meg valaki másnál, mint saját magamnál.

júl. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:

47-es!

És ezt a csodálatos gondolatot miért osztottad meg? Ez a része már tisztázódott.

"Nem megerőszakolták, eléggé berúgott aztán belement"

júl. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
100%

"Egy nőt akkor lehet megdugni, ha ő is akarja vagy ha elvesztette a kontrollt önmaga felett, mert egyébként csak megerőszakolni lehet."


A feltétel második elemének teljesülése esetén, tehát hogy "vagy ha elvesztette a kontrollt önmaga felett" ebben az esetben definíció szerint is nemi erőszaknak minősül. Tehát, ha a #44-es valóban önkontrolljukat vesztett, döntésképtelen állapotban lévő lányokat dugott többedmagával, akkor most pont csoportosan és rendszeresen elkövetett nemi erőszak elkövetésével henceg.

júl. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!