Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek ha kiderülne,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha kiderülne, hogy pár éve egy házibulin a barátnőtöket részegen 4-en dugták meg?

Figyelt kérdés
Egyszer berúgott és így járt, ez már jó pár éve volt. Mit tennétek ha kiderülne?
júl. 2. 15:48
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez téged zavar és nem tudod túltenni magad akkor hagyd ott. Későbbiekben felemészt és elültet benned olyan komplexusokat ami negatív hatással lesz az életedre. Ha izgat vagy nem zavar akkor nincs semmi baj.

Felelőséged csakis kizárólag saját magad irányában van. Dönts okosan . És akárhogy döntesz ne sajnáld. Ez egy nagyon megosztó dolog. Sok embert ismerek aki ezért még válna is. És sok ember elfogadná. Én szerencsére nem voltam ebben a cipőben szóval nem tudom,hogy döntenék.

júl. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
89%

Az ilyen múltbeli "kiderülésekkel" az a gond, hogy meginog a kép, ami benned élt. Ez egyrészt baromság, mert ha eddig szeretted, azon mit változtat, hogy kivel kefélt három éve? Nem az számít, hogy most mi van?


Másrészt viszont meg abszolút valid a bizonytalanság, mert a múltbéli motivációkból lehet következtetni a jövőre. Ha mondjuk az derülne ki róla, hogy álmában kiherélte az előző pasiját, valószínűleg senki sem mondaná, hogy ahhoz semmi közöd.


Ha zavar, akkor beszélgetni kell róla. Megláttad egy eddig ismeretlen oldalát a személyiségének, most meg kell érteni, hogy ez valójában mit mutat meg róla. Ehhez kérdezni kell: hogyan történt, milyen megfontolásból csinálta, mi most a véleménye róla, hogyan cselekedne most, stb.


Lehet, hogy kiderül, hogy van köztetek valami értékrendi ütközés, de valószínűbbnek gondolom, hogy csak fény derült egy bakancslistás, "egyszer élünk" akciójára. Személy szerint én inkább előjátékot csinálnék abból, hogy NAGYON részletesen mesélje el nekem, hogyan vették rá, hogyan dugták meg. :D

júl. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
70%
Ezt magától mondta el, vagy kiderült valahogy? Nekem nem lenne mindegy. Ha magától mondta volna el, akkor nem tetszene, de próbálnám magam túltenni ezen és értékelném az őszinteségét, bíznék benne. Ha csak úgy megtudnám róla ezt, akkor persze érteném, hogy miért nem mondta el, de folyton azon agyalnék, hogy milyen sztorik lehetnék még, talán egy másik emberrel vagyok, mint amit nekem mutat.
júl. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
67%
Kit érdekel a múlt?
júl. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:
Hogy lennél másik emberrel ha ez már évek óta történt?
júl. 2. 17:49
 26/57 anonim ***** válasza:
75%
25: mindenki csinálhat hülyeséget, de ha sok ilyen volt (lehetett), akkor az része a személyiségének és az nem változik.
júl. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 A kérdező kommentje:
azért 1 év alatt már csak megismered szerintem
júl. 2. 17:54
 28/57 anonim ***** válasza:
100%
Hiszed te. Szóval kiderült vagy megmondta?
júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 A kérdező kommentje:
Megmondta
júl. 2. 18:05
 30/57 anonim ***** válasza:
92%
Akkor jó esélyed van, hogy erre ő se túl büszke és nem fog a következő összeveszéseteknél meginni fél liter vodkát, majd minden jelenlévőt leszopni.
júl. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!